Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník LucisekCZ
Vloženo 9.7.2018
Aktualizováno 9.7.2018

Pohodová, ovladatelná motorka pro jednoho.

První dojmy - V-Strom znám, takže to pro mě nebylo nic neznámého. Oproti naháčovi na mě nefouká, což byl jeden z důvodů výměny moto. Paradoxně se mi s ní lépe manipuluje s menších rychlostech. Do zatáček jde sama, ale asi také záleží na pneu.

Motorku bych doporučil pro - Já mám 170cm, takže doporučuju všem, kteří se nebojí stát na jedné noze a na špičkách obou :)

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padací rám, držáky kufrů GIVI Monokey (boční V35, top case Maxia V56 vše od GIVI), USB zásuvka, 12V zásuvka, držák telefonu RAM Mount. Vyšší plexy od GIVI.

Proč V-Strom?
velký štít, takže na delší cesty, které většinou absolvujeme, ideální. Při návratu z dovolené najeto 750km v kuse.

Kde se cítí nejlépe?
Silnice i město (bez bočních kufrů), zvládne i menší offroad, ale to už chce jiné pneumatiky.

Cestování?
určitě ano, ale jen v jednom. Pro dva je už málo výkonu.

Raisto01
Raisto01 napsal 09.08.18 v 19:17 10b.

Cestuji všude ve dvou a v plné polní, na tomhle konkrétním modelu už přes 30 000 km za necelé tři sezóny a to často mimo silnici. Nedostatek výkonu nepozoruji, asi tedy dle preferencí každého soudruha

Jinak samozřejmě super stroj

valasek
valasek napsal 14.07.18 v 13:02 10b.

Super volba Lucísku lépe vybrat nešlo! Přeji jenom samé krásné a ještě lepší zážitky

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.07.18 v 23:56 10b.

Clint.
Clint. napsal 09.07.18 v 11:15 10b.

Ať baví a lita