Honda CBF 1000 (2008)

Vlastník Landstreicher
Vloženo 8.7.2018
Aktualizováno 8.7.2018

Hodná, spolehlivá, nezáludná motorka.

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Na první dojem těžší, ale brzo mi sedla. Co si pamatuji tak mi od začátku odpouštěla drobné jezdecké chyby a vlastně to dělá do dnes. V některých recenzích se píše, že je trochu nudná a ve srovnání s Yamaha FZ1 Fazer (o kterém jsem také uvažoval) je to jako výběr mezi cituji „Hodná Nanynka od plotny oproti zlobivý Kristýnce od vedle.“ CBF má být ta Nanynka, ale když se přidá pod kotel, umí pořádně podivočit. :-) - -

Motorku bych doporučil pro - Pro vyklidněné jezdce a lidi co chtějí cestovat .

Přiznám, se, že vlastně nevím co napsat, aby se to neopakovalo s recenzemi na netu.
Vlastně ta chvála co na ní recenze pějí je zcela oprávněná. Není to supersport, ale sportovní cesťák a přesně tuhle kategorii naplňuje. Vzhledem k tomu, že mě formulář nutí napsat aspoň 5 řádků přijde mi smysluplné ocitovat závěr recenze Jakuba Korbeláře: "Takže nezbývá než přiznat, že když jsem motorku v pondělí ráno vracel, těžko jsem se s ní loučil. Právě jsem totiž na vlastní kůži poznal, co to znamená řídit univerzálně všestrannou motorku, se kterou si člověk dokáže naplno užít jak svižnou jízdu po kroutících se okreskách, tak i týdenní dovolenou v sedle. Takže jestli někdo z vás pořád nemá jasno, co si pořídit za moto a chce od všeho trochu, tak tohle určitě do výběru zahrňte – nezklame vás."
Celkově si je dobré přečíst tu recenzi.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.07.18 v 23:58 10b.