MV Agusta Brutale 800 (2014)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 24.11.2020

Vloženo: 16.11.2020, Uskutečněno: 16.11.2020, Stav tachometru: 35000 km, Zhlédnuto: 255x

Jistota je jistota, řekla jeptiška a navlékla prezervativ na svíčku. Ne že bych nevěřil své práci, ale říkal jsem si, že by bylo dobrý po sezóně strčit bulvu pod ventildekl, prostě pro klidný spaní. Od výměny makovice mám najeto něco málo přes sedm tisíc v poměrně ostrém tempu, protože všichni kamarádi museli nutně nakoupit hektolitry a já za nima vlaju jak hadra.

Jedno se tý motorce musí nechat - fakt dobře se na ní šroubuje. Dostat se na ventily je pro netrénovaného jedince otázka dvou hodin, takže já už to zvládám poslepu a za půl

Všechno se zdá být v cajku, vačky se neloupou, hrnky taky né, překlady maj zdravou barvu hliníku, prostě samá pozitiva a sociální jistoty. Ventilový vůle jsem si posledně napsal na papírek, abych je mohl po čase porovnat a zjistit, jak moc se hnuly. Dělám to tak vždycky. Ten papírek pak do příští kontroly přirozeně ztratím. Nejinak tomu bylo i nyní Tentokrát však budu mazaný a nahraju si ho sem. Vůle jsem posledně nastavoval na prostředek tolerance a jsou na prostředku tolerance, takže spoko. Vypadá to, že s koupí náhradního motoru (jako talismanu - díly co mám dvakrát se mi nikdy nevysraly ) nemusím chvátat.

• Unašeč rozety

Tenhle vehikl má achillových pat asi tak jako milión Achillů. A to je vcelku vysoké číslo. Jednou z těchto achillových pat je unašeč rozety. Nebudu rozebírat, jak nějakého génia (pravděpodobně z ekonomického oddělení,

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 23.11.2020
    Uskutečněno: 23.11.2020
  • Recenze od GRASSELíčka

(To nejdůležitější jsem zvýraznil tučně, zbytek je jenom vata :-DD ) "Tvl tak narovinu ... mam agustu rad ale brutale 800 je doslova otres podle me. Motorka je kratka jak buell, diky tomu je sice ovladatelna ale az pr

Typ: Reportáž
    Vloženo: 25.09.2020
    Uskutečněno: 22.09.2020
  • Pět minut s mytím rukou

Tak dlouho trvá odšroubit zadní třmen, vysypat z něj desky, očistit pístky, dát tam nový desky, přišroubit třmen, odšprcnout odvzdušňovákem přebytečnou brzdovku, pustit vodu, uchopit mýdlo, krouživým pohybem dlaní jej ro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.09.2020