MV Agusta Brutale 800 (2014)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 22.6.2022

Vloženo: 18.07.2022, Uskutečněno: 18.07.2022, Stav tachometru: 55555 km, Zhlédnuto: 59x

P. t. čtenářům a skalním fans asi dlužím nějaký průběžný report o mých trampotách s italkou.

Kilometry naskakujou, gumy mizí, naučil jsem se je vlastnoručně přezouvat, semtam nějakej gas position error , občas olej a filtr, zkontrolovat matku na náboji, asi poprvý v životě jsem na své motorce sjel přední destičky, taky to trochu poškádlit na dromu (no když si vezmu, co zažívá na okreskách, tak je to spíš odpočinek ), posvařovat uklepaný držáčky na plastech (hroznej mor!) a tak.

Zjara byla ale sranda se zadním světlem, které přestalo světlovat. Tak jsem ho v troubě rozlepil, že vevnitř budou nějaký ledky, takový ty kulatý vypouklý, s drátkama, a ty drátky budou uklepaný či tak něco. Místo toho na mě vypadl nějakej tišťák co ještě nedávno řídil protivzdušnou obranu asi. Zkrátka, mimo můj level Tak jsem z polska za krvavý peníze koupil světlo druhý.
To bylo pochopitelně v hajzlu taky
Naštěstí je tu na fóru dost šikovných lidí, a jeden z nich maká naproti přes ulici - kerut - tak jsem na pekáč strčil i to druhý světlo a on s nima provedl nějakou tu elektro hentonc magii, že zas obě fungujou jak mají.

Jinak nuda šeď jak u japonce, klidně by to tak mohlo zůstat

Joshua.VFR (2) napsal 28.04.2024 v 08:43

Zdarec FiZzere ... Kerut jako že //kerut.motorkari.cz?? Jak je ten svět malej co jeho VFR 400? žádné nové příspěvky v jeho deníku, na rozdíl od tebe, tak nemám co lajkovat Pozdravuj, jestli jste od 2022 ještě v kontaktu ... Joshua

Skalarko (0) napsal 22.07.2022 v 21:47

Nazdar tiez mam mv agustu ale stradale 800 a vybehol mi za poslwdnych 200km 2 krat gas position senzor ako si pisal v prispevku . Riesil si to nejak? Chystam sa o mesiac svajciarsko taliansko a slovinsko a celkom ma to znepokojuje. Dik za odpoved -martin-

Ozzy_ (1136) napsal 18.07.2022 v 12:17

Vidis, cim min se v tom rejpes, tim lip to jezdi

• Spotřebák

Už ani nevím, kdy jsem si poprvý uvědomil, že se mi zmenšuje vůle na páčce spojky. Nijak jsem se nad tím nezastavoval, však spojka je spotřebák, žeáno. Tak se spotřebovává. Nebylo tedy ani překvapením, když mi poprvé klo

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.04.2024
    Uskutečněno: 22.04.2024
  • Nechval dne...

... před večeří. Nebo tak nějak to bylo. Vzpomínáte, jak jsem se rozpýval, jak to krásně funguje? A že co má člověk dvakrát se neposere? Že to může znamenat, že se o to víc posere to co člověk dvakrát nemá, to mě ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 17.04.2024
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • Až se jaro zeptá

Obvykle si vzpomenu až tak koncem dubna, že mám vlastně motorku. Letos se to ale sešlo tak, že jsem měl zbytečně moc volného času, tak jsem si ji pochystal už v lednu :-D Nic světobornýho, seřídit ventily (a hned dva

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.02.2022