MV Agusta Brutale 800 (2014)

Vlastník FiZzeR
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 22.6.2022

Vloženo: 25.09.2020, Uskutečněno: 22.09.2020, Stav tachometru: 33100 km, Zhlédnuto: 48x

(To nejdůležitější jsem zvýraznil tučně, zbytek je jenom vata )

"Tvl tak narovinu ... mam agustu rad ale brutale 800 je doslova otres podle me. Motorka je kratka jak buell, diky tomu je sice ovladatelna ale az prehnane vratka a nestabilni ... Ne ze ztraci na rovinkach, ta motorka ztraci a brutalne uz v rychlejch zatackach a to rapidne. V useku kde jsem jel i na pujceny mt10 v zatacce bez problemu 180kmh tak tady 160+ se smrti v ocich. Nestabilnejsi motorku krom buella jsem nezazil. Je strasne vahy na predku a ridi se to doslova rukama - rizeni je extremne nervozni. Motor vubec nejede a divne to vibruje ...

Snad se fizzer neurazi ale je to fakt doslova hruza. Naopak mu musim sklonit poklonu protoze nechapu jak na tom muze jezdit a jeste k tomu na vetsinu lidi hodne rychle (jezdi za celou dobu co ho znam nejrychlejc prave na tomhle, driv jezdil fakt plisen).

Posez je strasnej a sedacka cloveka nechce pustit pracovat s pozici tela a tezistem a drzi ho jak prdel v hrnci.

Je to samozrejme k rukach ale fyzikalni zakony clovek neojebe a vubec nesouhlasim ze ztraci na rovinkach ale v rychlych zatackach prave diky tomu jak to stoji za hovno.

Trasy ktery jezdime stihaj i slabsi motorky, ale tady to je motorka dobra fakt jen na kraveni a na to, aby clovek mel pocit ze jede rychle i pri 120kmh jak se to chova.

Motorka krasna, nez se rozjedes ... jinak teda reknu to narovinu - hruza!!!"

Pedl (178) napsal 06.10.2020 v 21:06

StiefTomas (1) napsal 25.09.2020 v 17:46

Takze jsi si tu motorki zamiloval

Figi25 (59) napsal 25.09.2020 v 13:12

Pobavilo

callowsick (463) napsal 25.09.2020 v 10:32

to jsi měl zkopírovat do inzerátu

• Spotřebák

Už ani nevím, kdy jsem si poprvý uvědomil, že se mi zmenšuje vůle na páčce spojky. Nijak jsem se nad tím nezastavoval, však spojka je spotřebák, žeáno. Tak se spotřebovává. Nebylo tedy ani překvapením, když mi poprvé klo

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.04.2024
    Uskutečněno: 22.04.2024
  • Nechval dne...

... před večeří. Nebo tak nějak to bylo. Vzpomínáte, jak jsem se rozpýval, jak to krásně funguje? A že co má člověk dvakrát se neposere? Že to může znamenat, že se o to víc posere to co člověk dvakrát nemá, to mě ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 17.04.2024
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • Na jižní frontě klid

P. t. čtenářům a skalním fans asi dlužím nějaký průběžný report o mých trampotách s italkou. Kilometry naskakujou, gumy mizí, naučil jsem se je vlastnoručně přezouvat, semtam nějakej gas position error , občas olej

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.07.2022