Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník PanJavlik
Vloženo 7.7.2018
Aktualizováno 15.10.2019

Moto prozatim ve fázi dolazování detailu po koupi, od gum, kol az po nový lak..

První dojmy - Honda Hornet je velice všestranná motorka, pri prvni svezeni me ovsem překvapilo horsi ovladni, coz jsem asi po týdnu vyresil novymi gumami, po čemž se vse o 100% otočilo a nyni je to z neho pohledu jedna z nejlepe ovladatelných motorek.. Zatim si zvykam (najel jsem za mesice pouze neco kolem 4tis km.. Ale ono to prijde a myslim,, ze pak teprve zacnu vyuzivat hornetiho potencialu alespoň na 70 % :-).

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci i pokročilí motorkari, kteri hledají spolehlivost a kvalitu.

Doplňky na motorce - Padáky.

Hondu Hornet jsem zvolil prave diky jeji všestrannosti.. Potřeboval jsem moto, na kterem muzu jezdit do prace, zaroven se rad obcas projedu po Jiznich cechach, nebo Rakousku. Ocekavani bylo splněno na 120% a navíc vím, ze na Hondu (ač ma najeto uz téměř 60tis km, se muzu vzdy spolehnout a zaklepu, zatim me nikdy nikde nenechala třcet).

Ulozneho prostoru na moto neni na zbyt (pod sedacku se vejde sotva lekarna, nejake to naradi a vesticka). Přemýšlel jsem tedy o zadnim kufru, ale kazi to celkovy dojem motorky a kdo vi jak je to potom s ovladadatelnosti.. Sel jsem cestou moto batohu, kam da clovek vse co potrebuje a problém s mistem vyřešen.

Jizdne je motorka perfektní, podvozek dovoli hodně, vykon (71kW) je dostačující, ac clovek musí o neco vic radit nez u vyssich obsahů. S moto jezdim i do běžného městského provozu a i zde se citim dobře (pomerne uzka riditka dovolí proplout kolonou).

Závěrem bych Horneta doporucil komukoliv, kdo potrebuje univerzalni stroj, ktery poslouzi vsem ucelum a je vhodny i do zacatku pro nezkušené motorkare.

Samíc
Samíc napsal 22.07.18 v 06:40 10b.

Moc pěkná
Honda je Honda

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 14.07.18 v 20:05 10b.

Moc hezká. Přeji několik kilometrů bez nehod.