Honda @125 (2011)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

sofin
sofin napsal 30.07.18 v 12:33

Na ja ma klasicky B jelikořž je posunta hranice malýh a do 150kbc a 13 kw prvni jsem splnila moje honda ma 9,7 takže tak v pohode policie ie vpohodě no ja mněl mit taky polobílou ale než jsem si ji jel koupiot tak ji borec prodal proto jsem ten semej den koupil levneji co mam ted.No mužu řict že at jeszdim jak jezdim slezu z toho jako človek až jak musim nabtrat štavu nijak mně to neomezuje netlači ikdyž výbavu solidní pod sedačkou se dá naradi nejaka lekerna vesta možna menši petka tak 1.5 te ale proto jsem si pořidil zadni box ne druhuo helmu. Tak ja važim 80 km ma asi 178 cm tak i když motorek je maličky tak do kopcu solidních 10% a vic stupni 90 km pěkne na 4 neni až tak problém ve dvou je to težši to musim dat i 2 rovinky se snažim po 110 nejit nějak si nelamu hlavu s vyhlaškama jezdim jako,,Prase,,ale i když je to malo motorka velkým vpohode stačim jen to zryrchleni je pomalejší njež velké mašiny ale da se na rovinkach vpohodě .do boxu už dam vše co opžebuju na ti danou jizdu lekrana naradi.. je na motorce pořad.radek

Slavan
Slavan napsal 27.07.18 v 18:31 10b.

ahoj, jakej mas ridicak?
moto moc pekna, spravny blejd barvy, dnes ma kazdy(a) polobilou.
tech 110kmh ten moturek dava i do kopce (nebo dlouhodobe po rovine, aby jsi to netocil do blba)? a jak dlouho na tom vydrzis, resp. kolik km se da najet v kuse (do prvniho zastaveni), aby jsi z toho slezl jako clovek? kolik je mista pod sedackou (kdyz je tam smerem k motoru misto) - vejde se naradi, lekarna, doklady a treba PET s pitim, srajtofle, zamek)?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.06.18 v 21:16 10b.