Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Malá, ale šikovná. Hodí se do města i pro mne Zvládne i 600 km za den.

Motorka koupena od FIRMA:Autocentrum Jan Šmucler (Plzeň 3-V - Zkušenost dobrá - vždy vyhověl. Servis, prodej.

První dojmy - Už jsem jela 544 km (NE 11.08.2013). Pro jednoho dobrá. Pro dva už slabší. Spotřeba kolem 2,3 l / 100 km. Pro mne jako začátečníka na jednostopém motorovém vozidle tak akorát.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne :)

? hm... jak už jsem psala jsem začátečník a tak každá jízda je pro mne letos premiéra :)
Díky Kalimero2, můžu drandit na onom skútru a moooc děkuji.
Abych se vyjezdila, a levou zadní zvládala klopení skútru v zatáčkách, mám se ještě co učit.
Skútr na rozdíl od motorky v autoškole, je mnohem lehčí (váha) a také za mnou není pan učitel ale jen kufr a tak je to lehké a pro mne zatím těžké ,,to klopit,, , nebo se mi to tak zdá. Teď na mém prvním celodenním výletě jsem to zkusila více a nějak se mi škubnul zadek, jen tak tak jsem nesjela mimo vozovku.
Mám v paměti první setkání se skútrem jako ,,malý pilot,, a majitel povídal : je to lehké, nesedí to pevně na silnici - asi kolínko dávat nebudeš - ještě a včas brzdi, špatně to brzdí. A tak to mám v hlavě... Nerada bych Kalimerovi poškodila jeho úžasný skútřík!!!
Snad časem až to budu mít více v malíčku to zvládnu

Jinak je to PARÁDA ... !!! Díky!

Já malý pilot na třetí jízdě - trénink trasy na zahájení moto sezony 05.05.2013

Vinc999
Vinc999 napsal 20.06.16 v 12:27 10b.

cbrnavi
cbrnavi napsal 11.08.14 v 20:59 10b.

At dělá radost

Amila1667
Amila1667 napsal 17.08.13 v 14:05

Moc ti sluší přeji mnoho km a hlavně bez nehody

Li.
Li. napsal 16.08.13 v 22:58

luigiP = děkuji, přeji ti to samé

luigiP
luigiP napsal 16.08.13 v 22:30

Srdeční záležitost s perutí přeju ti kromě mnoha kilometrů bez nehod taky pohodu v sedle