Honda @125 (2013)

Vlastník eli-consulting
Vloženo 21.6.2023
Aktualizováno 21.6.2023

Motorka na kterou se mohu kdykoliv spolehnout, motorka se kterou dokáže být i zábava. A je to motorka která je i dostatečně prostorná

Motorka koupena od Guarant s.r.o.

První dojmy - První dojmy byly docela zvláštní, protože jsem skútr řídil poprvé, ale docela rychle jsem si na řízení tohoto skútru zvyknul. Překvapil mě výkon, je silnější než se zdá což je docela dobré. Jediné co mi trochu vadí je, že tam je málo místa pro pasažéra, ale to je myslím jediná věc, která není skvělá

Motorku bych doporučil pro - Tato motorka je vhodná pro lidi co začínají jezdit na motorkách a nebo pro lidi, kteří se často pohybují ve městě

Doplňky na motorce -

Tento kufr je v ceně

Tuto motorku jsem si vybral kvůli ceně, protože mi tuto motorku prodal můj známý za velmi dobrou cenu.
Moje zkušenosti s touto motorkou jsou řekl bych skvělé, za skoro 2 roky řízení motorky jsem neměl ani jednu nehodu. Jízda s motorkou je příjemná, motor je také skvělý, bez problému zvládne skoro 90 km/h a to už má za sebou skoro 10 let. Co se týče váhy motorky, tak ta by mohla být lepší, protože jakmile je silnější vítr, tak tu tam váhu pocítíte, že motorka je lehká, ale není to nic hrozného a člověk se ani nemusí bát, že by se něco stalo.
Spotřeba je asi moje nejoblíbenější věc na této motorce, s plnou nádrží mohu jezdit celý týden po praze a pořád mi v nádrži ještě něco zbyde.
Co se týče úložného prostoru, tak ten je také dobrý. Úložný prostor se nachází pod sedadlem, kde se vám vejde helma nebo také dvě nákupní tašky. Dále je pod řidítkami přihrádka např. na klíče od domu apod.
A žádné poruchy tato motorka nikdy neměla, byla však jednou v servisu mojí vinou, protože jsem nechal motorku stát na zahradě a motorka spadla a dostalo se do motorky kousky hlíny, které ovlivňovaly jízdu motorky, ale motorka je už dávno opravená a jezdí jak má.