Honda VT 250F (1985)

Vlastník Spieke
Vloženo 12.6.2018
Aktualizováno 12.6.2018

Honda VT 250 F Integra . Japonka s výkonem kdy se neřešili emise 35Kw motor dvouvalec do V 90st. Nádhernej zvuk motorka která vzbuzovala pozornost

První dojmy - První jízda po Brně bez helmy 😀 jó to bejvávalo . Motor se krásně vytáčí a od 7 zabere ještě víc až do 13500ot. Vodí se parádně hold je rám totožný se závoďákem . Nestěžoval jsem si motorka jezdila suprově s malou spotřebou 3,5litru ve dvou . Pojistka pár korun proč já ji vlastně prodal? 🤔

Doplňky na motorce -

Super svezení celou sem si ji předělal a vyladil podle svého . Svody na jeden výfuk na něj laďák yoshimura GP evo 2 . KN filtr sem našel z amerického veterána kterej pasoval tak sem si nechal poslat . Byl to nezmar jela krásně i přes to co měla najeto furt jela stejně a nepápla ani kousek oleje. Maximálku jsem na ní měl tachometrově skoro 180 po rovince .

Na motorce sem opravoval kde co , aby byla technicky v pořádku .Palivový kohout , Přetěsnění předních vidlic. Vyladění motoru ventily, karburátory tak aby poslouchala krásně na heft . Oprav bylo opravdu hodně , protože nebyla v nejlepším stavu .Kapoty byli horší , ale motorka bez šrámu není motorka k tomu to asi patří už je to veterán tak vizáž má něco za sebou.

p.epanica
p.epanica napsal 12.06.18 v 17:37 10b.

...