Honda CBR 600RR (2003)

Vlastník Angik
Vloženo 1.5.2018
Aktualizováno 2.1.2019

Splněný sen, chtěl jsem šestku a vždy se mi RR líbilo nejvíc.

Motorka koupena od Fiky01 (Strání)

První dojmy - Trochu jsem si zvykal na posez, protože byl pro mě nový, ale rychle jsem se sžil. První dojmy byly parádní, o to lepší když koupíte motorku začátkem zimy a celou zimu čekáte na dobré počasí a pak konečně vyjedete. Motor táhne skvěle, podvozek taky super.

Vybral jsem si RR protože to byla vždy moje srdcovka a nejvíc model 03-06, takový ten klukovský sen, který jsem si konečně splnil. Moc zkušeností zatím na ní nemám, takže pak doplním další info, budu ji obouvat na nové pneu.. současným až tolik nevěřím a hlavně jsou už po smrti.

Takže po sezóně (nájezd 7500 + km) bych to shrnul:
Pneu nové Pirelli Diablo Rosso II - Trošku jsem na nich pošetřil a už to dělat nebudu.. nebyly špatné (slušný nájezd cca 6000 km + jedna plouživá jízda v Brně), ale chci zkusit víc sportovnější pneu - Michelin Power RS
Motorka semnou zažila sezónu se vším všudy, byla v příkopě - přepálil jsem zatáčku a v největším náklonu mi "ujela" , padla ze stojánku - resp. bez stojánku :D , a taky jsem ji vzal na okruh a delší výlet. Takže když to shrnu, tak jsem asi stihl vše. Naštěstí to při pádu odnesla spínačka, světla a plasty, motor rám i vidle OK, takže tam jsou čínské plasty, které jsou podle mě hodně povedené, jen musím dolepit pár nálepek Honda. Na motorku jsem si zvykl výborně, nejsem z ní rozlámaný a jízdu si na ní užívám čím dál víc. No vlastně při delší jízdě mě bolí prdel.

Saele
Saele napsal 30.01.22 v 00:11 10b.

Fiky01
Fiky01 napsal 07.05.18 v 16:21

Fiky01
Fiky01 napsal 07.05.18 v 15:56 10b.

Motorka krásná ale určitě si kupoval od nějakého vola

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 01.05.18 v 19:30 10b.

Super střela