Maxon Ardour (1916)

Vlastník dvomr
Vloženo 3.4.2018
Aktualizováno 3.4.2018

skútr Maxon Ardour 125, obsah 125 cm^2 - 4 takt, model se středovým tunelem,barva černá

Motorka koupena od na bazoši

Kentoya C5 125: důvod neuveden

První dojmy - Strašně dlouho jsem nejezdil na motocyklu, naposled před 25 lety na pionýru JAWA 21, takže se to budu učit jízdu na jednostopém vozidlu znovu. První svezení na Ardouru bylo na sněhu(foto) na evidenční kontrolu na STK, sice jen 500 m, ale jel jsem hodně pomalu. Druhou jízdu 15 km dlouhou v pátek 30.3.2018 na seznámení s ovládáním, moc jsem to nehnal neb si nejsem na novém stroji moc jistý.

Skútr maxon ardour 125 jsem koupil 1.3.2018 z druhé ruky na Bazoši. Hlavní důvod je dojíždění do práce na léto do vzdálenosti 8 km.