Maxon Ardour (2015)

Vlastník Le-wi
Vloženo 15.11.2020
Aktualizováno 15.11.2020

Malý mrštný skútr do města nebo pro začátečníka na rozježdění.

Motorka koupena od Mototechnika Olomouc

První dojmy - Ten je lehký a ovladatelný, pěkně jede.

Motorku bych doporučil pro - Pro ženy nebo menší postavy, do města, na kratší vzdálenosti, pro všechny, kdo mají řidičák "B" a chtějí jezdit jednou stopou.

Doplňky na motorce - Specilní držák na kufr pro tento skútr a kufr.

Manžel se rozhodl jezdit na motorce, já jsem zkoušela jezdit s ním jako batůžek, ale nebavilo mě to a usínala jsem při jízdě. Na velkou motorku jsem si netroufala. Tak jsem se rozhodla začít na malém skútru a později chtěla přejít na větší skútr. Motorku jsem nechtěla, bála jsem se, že nebudu při jízdě umět řadit. Nakonec se vše vyvinulo jinak a já ze skůtru přešla na motorku, protože mě to při dělání papírů "A" začalo bavit a začala jsem věřit, že to zvládnu.
Tento skútr jsem si vybrala jako stroj na začátek, pro jeho lehkost a ovladatelnost, cenovou dostupnost a taky proto, že má na skútr větší 14 palcová kola, než bývá obvyklé. Prodejci k němu vyráběli specilní držák na kufr, tak jsem ho taky vzala. Prostor pod sedlem a kufr byly moc fajn, obojí jsem využila do města i na výlety. Je to sice Čína, ale já jsem s ním byla maximálně spokojená, plně splnil to, proč jsme ho kupovali. Protože jeho distribuci v ČR zajišťovalo Auto Kelly, nebála jsem se toho, že by byl problém se servisem nebo náhradními díly. Ale za celou dobu jsem, kromě pravidelných servisů, nic nepotřebovala. Po roce šel sloužit jinému majiteli a věřím, že mu dělal nebo stále dělá radost. Ráda na tento skútr vzpomínám jako na svoju první "motorku".