BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník BMWmaniak
Vloženo 4.3.2018
Aktualizováno 4.3.2018

BMW R 1150 téměř splněnýsen není to tak dávno co jsem byl nucen prodat 1100 GS a nyní se naskytla pořídit za super cenu 1150 GS škoda jen že to nebylo GSA

První dojmy - Původně jsem si jel pro červenou 1100 GS ale od prodejce jsem odjížděl ještě se zablácenou 1150 GS s plnou polní co se kůfrů týče naprosté nadšení a spokojenost

Život je jak horská dráha máte doma mašinu o kterou se staráte a opúečováváte a pak příjde něco co Vám vyrazí karty z rukou, ale je to i k něčemu dobré dostal jsem se tak k 1150 GS na které jsem se ženou absolvoval úžasné km po ČR a SK Jsem rád, že jsem tento stroj měl a mohl si jej byť jen chvíli hýčkat ve své garáži a říkal mi pane ;) Každopádně chce li někdo BMW a chce pořádný kladivo tohle je to pravé nebo jeho sourozenec BMW R 1150 GS ADVENTURE pro méhě náročné na vzhled a mající rádi ještě věčí kovářskou práci je tu BMW R 1100 GS.

BMWmaniak
BMWmaniak napsal 07.03.18 v 22:24

krásný a úžasný stroj bohužel je jiz v rukou jineho majitele

lsimi
lsimi napsal 06.03.18 v 21:24 10b.

Pro jízdu ve dvou je GS pohodlnější než GSA.Mám taky R 1150 GS a jsem maximálně spokojen.Každopádně dobrá volba ,a užívej cestování

O.N.E.
O.N.E. napsal 04.03.18 v 12:17 10b.