Honda NT 700V Deauville (2009)

Vlastník pk52
Vloženo 27.1.2018
Aktualizováno 27.1.2018

Neskutečně spolehlivý a pohodlný stroj. Preferoval jsem něco s kardanem a to bylo jediné, co v rozumné ceně a hmotnosti existovalo. A situace se bohužel k dnešnímu dni nezměnila.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Pohodlné sedlo, dobrá kapotáž, kardan. Kardan je sice hlučnější, ale to je jediná výtka.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co chtějí cestovat

Doplňky na motorce - Navigace TomTom, možnost nabíjení baterie pro foťaky aj.v kufrech

Moje předchozí motorka byla Virago 535. U každé zatáčky jsem přemýšlel, jak ji bezchybně projet. Na NTV o tom nepřemýšlím - nějak to jde samo.
Na Viragu jsem se obával při návratu k motorce, jestli v brašnách zůstal jejich obsah. Jištění 2 řemínky nebylo to, co by někoho zastavilo od zlodějny.
NTV má spoustu uzamykatelného úložného místa. Takže sebou vozím vše, co bych snad mohl potřebovat + foťáky, kamery aj. Má najeto cca 50 000 km a zatím nikdy žádný problém nenastal. Několikrát mi spadla (v 0 km/hod), ale díky "nárazníkům" na boku si nikdy neublížila.
Široké sedlo je pohodlné, takže na cestě k Baltu se stačí odpočinout jen při placení u benzinky. Spolujezdec vzadu klidu klidně spí.
Na dálnici se s NTV dá udržovat slušný cestovní průměr. Do 160 km/hod se nijak nenamáhá. Díky kapotáži a vyššímu plexi se touto rychlostí dá jet hodiny.
Škoda, že se již nevyrábí, určitě bych nyní koupil nový model.

pk52
pk52 napsal 22.01.21 v 09:27

Motorka v lednu 2021 prodána a nahrazena Moto Guzzi V85 TT. Stále si ale nejsem jistý, jestli jsem se
koupí MG neunáhlil. Čas ukáže.

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 01.01.20 v 18:31 10b.

Ahoj, pěknej spolehlivej cesťák Za takovéto stroje se dnes těžko hledá náhrada

Sakramento
Sakramento napsal 13.02.18 v 21:03 10b.

Krásné cestování. Gratuluji.

wi_tack
wi_tack napsal 03.02.18 v 11:01 10b.

Ať dobře slouží Taky na ní nedám dopustit

holtík
holtík napsal 02.02.18 v 07:11 10b.

No prostě Honda. Ať slouží jak se na Hondu sluší. Jasných deset bodů.