Aprilia RSV 1000 Factory (2006)

Vlastník KokiCBR
Vloženo 19.1.2018
Aktualizováno 19.1.2018

Peklo stroj ale byla to láska na první pohled. Léta čekání se vyplatila.

První dojmy - První dojmy byly smíšené s velkým respektem sem absolvoval první kilometry. Krásně padla do ruky a nezdála se tak brutální jak mnozí tvrdí. Než sem poprvé pustil plyn rychleji než je zdrávo. Od té doby vím že to není to koťátko co jsem měl předtím.

Spousta lidí si klepe na čelo když jim řekněte že chcete Aprilii RSV 1000 důvody jsou vždy stejné nespolehlivost a ceny servisu. Něco na tom asi bude ale láska je silnější. Téměř co ji v těchto barvách začali vyrábět tak sem ji chtěl. Když byla k mání nebylo tolik peněz a když už by byly peníze nebyla žádná na prodej. Proto když po letech přišla možnost jí mít v těchto barvách nebyl prostor znovu zaváhat. Rychle sehnat kupce na CBR jet okouknout RSV kupodivu během týdne se vše vyřešilo a sen se vyplnil. Z důvodu dlouhé cesty a špatného počasí muselo RSV na vlek.

A bohužel to nebyla její poslední jízda na něm. Hned druhý den při cestě na evidenčku cca po 10km umřel alternátor. A přišli první myšlenky jestli to nebyla chyba a ne vrátit ji a CBR nepustit z domu. A v době dovolených docela problém ale cca za 14dni bylo opraveno a ještě v den převzetí jsme vyrazili na sraz. A přišli další pochybnosti protože kam dáme stan, spacáky a věci pro dva na víkend? Na CBR sme dali boční brašny, kufr, tankvak a v nouzi ještě batůžek na záda. Ale tady kufr nesmysl, brašny přes výfuky ani náhodou a tankvak s magnetama na plastovou nádrž to nepůjde. Nakonec tankvak přivázanej gumicukem a krosna na zádech spolujezdkyně. No a jako bonus sme zmokli to už nikdy víc. A ani cestování na delší trasy bych nedoporučoval a když tak s častějšíma zastávkama.
Jinak k jízdě není co dodat nejsem odborník abych psal kdoví jaké recenze. Jede prostě neskutečně do zatáček padá úplně sama až spolujezdkyně nadává že za chvíli bude žrát trávu, nějaké nerovnosti a vyjete koleje jí vůbec nerozhodí oproti CBR kde to bylo horší.

Milanek13
Milanek13 napsal 26.01.18 v 08:40 10b.

Moc hezký stroj a super svezení . Pár stovek km jsem na ní před cca 10lety najezdil.

Riddick
Riddick napsal 22.01.18 v 09:07 10b.

Chudák spolujezdec :D... Ale motorka je to krásná, tak ať slouží

KokiCBR
KokiCBR napsal 21.01.18 v 11:57

Všem díky za chválu. Jo zvuk má super. PS. Jezdíme ve dvou. Vím že nikdy jí nevyužiju na 100% ale já nejvíc miluji ten design proto jsem si splnil sen.

RRoman
RRoman napsal 20.01.18 v 22:45 10b.

Správná volba a žádné pochybnosti to je motorka pro chlapy jen spolujezdkyni bych nechal doma .
To je motorka pro jednoho a ve dvou nikdy nepoznáš co umí

Seri34
Seri34 napsal 19.01.18 v 19:20

Krasne farby, krasne moto :)