Yamaha XJR 1300 (2000)

Vlastník Králík77
Vloženo 22.12.2017
Aktualizováno 22.12.2017

Prostě poctivá motorka která se neokouká, souměrná, z obou stran stejná.

Motorka koupena od Soukromá osoba

Suzuki GSF 1200 Bandit: Byla na druhým místě za Xjr.
Honda CBR 900RR Fireblade: Zjistil jsem, že už chci pohodlnější.

První dojmy - Krásná, těžká, super zátah motoru.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co mají rádi motorky klasickýho vzhledu a nebudou mít problém při manipulaci s ní na místě.

Doplňky na motorce - Mazání řetězu Scotoiler, širší řídítka, štítek givi, alarm, wingrack a kufry.

Líbila se mi už před dvaceti lety, ale v tu dobu mě víc braly sportovní motorky a XJR byla podle mě pro starší a klidnější. Uběhlo cca dvacet let a už ji mám druhým rokem v garáži, asi už jsem ten starší a klidnější a dospěl jsem do ní. Chtěl jsem něco co mě nebude nutit pořád divočit (haha) a xjr to splňuje, ale stejně divočim :)
Motor krásnej vzducháč s hutným zátahem, který když chladne tak praská jak starý kamna, převodovka bohužel jen pět rychlostí. Do zatáček se musí trochu nutit, nemá ráda krátký rychlý, ale delší a táhlý zatáčky. Občas se zavlní, ale už s tím počítám tak mě to nerozhodí. Fouká na ní tak jsem koupil štítek a 160 se dá v klidu aniž by to bylo utrpení. Spotřebu neřešim, protože toho moc nenajezdim. Nejnižší byla 6l, ale to jsem jel v mlze a po dešti, jinak pod 7l nejdu. Chci si jí nechat napořád, naprosto mě vyhovuje.

Dave1980
Dave1980 napsal 29.11.18 v 12:41 10b.

krásná konkurence k CB 1300

klasikmen
klasikmen napsal 30.03.18 v 13:45 10b.

krasavice

Čadil
Čadil napsal 24.03.18 v 08:24 10b.

takovy mašiny můžu,hlavně ty krasavce motory

Wildshit
Wildshit napsal 01.01.18 v 21:44

Krásná motorka co se nikdy neokouká měl jsem před 7 lety ůplně stejnou, já blbec ji prodal a pak se tloukl do hlavy co jsem to udělal rád na ni vzpomínám, na tu její krásu a sílu Letos jsem si řekl že zase koupim něco podobného, tenkrát se pohybovaly ceny kolem 75 tis. teďkom se za ty prachy sehnat nedá. Koupil jsem tedy GSX protože byla levnější a je taky moc pěkná.. Přeji mnoho spokojených kilometrů s krasavicí

Milan1963
Milan1963 napsal 23.12.17 v 14:46 10b.

Parádní. Proti těm kapotovaným vypadá jako opravdová motorka.