Yamaha MT-09 (2016)

Vlastník Bambulos
Vloženo 30.11.2017
Aktualizováno 30.11.2017

Neskutečná střela. Na blbnutí i na rozumný pojezd po městě.

První dojmy - Smíšené pocity. Zvláštní posazení nohou a řidítek (jen o zvyku) Ale padla ihned do ruky. Krásný lineární průběh. Úžasný kroutící moment, jen ten A mód je takový ucukaný.

MT 09 jsem si vybral z důvodu, jednak designu.
Další věc výběru, že jsme hledal motorky od 600 do 1000 objemu a nejlépe tříválec.
Jízda na MT 09 je naprosto parádní, motor bere hned od 2 tisíc a letí až do konce. Pořídil jsem si tu verzi bez ABS, takže brzdy perfektní na mě až moc jedovatý. Motorka se vede opravdu jak chodítko. Je lehká a krásně ovladatelná.
Jediné co bych motorce vytkl je měkčí pérování. Při svižnější jízdě trochu unáší přední kolo, ale to se dá trochu upravit nalazením. Spotřeba motorky je cca kolem 4 až 6 litrů při kombinované. Když za ní člověk veme tak i více. Ohled je brán v jisté míře i na spolujezdce. Sedlo je dělané v jednom kuse takže spolujezdec občas sjede a mačká se šoféra. Nic hrozného. Přece jen je to naháč a né cestovní motorka takže komfort musí jít trochu stranou. Na výlety bezva, ale vyjížďku k moři bych asi zvážil pokud by se jednalo jet ve dvou.

JINVOKY
JINVOKY napsal 31.12.17 v 10:54 9b.

Varda
Varda napsal 04.12.17 v 21:50 10b.

Supr ! Ať slouží