ČZ 175/501 (1960)

Vlastník Mathew19
Vloženo 28.11.2017
Aktualizováno 29.11.2017

Starý zrenovovaný veterán ČZ175/501, plně funkční a plně pojízdný.

Motorka koupena od Grábl s.r.o.

První dojmy - Veterán je úchvatný, je tak hnusný až je krásný, na ježdění to moc není ale je plně funkční a pojízdný. Budí pozornost, je to vzácnost a je hezké mít doma něco tak starého a památečního.

Motorku bych doporučil pro - Pro sběratele nebo nadšence do veteránů, kterým nevadí, že se to každých 10km rozbije a umí si s tím poradit.

S otcem jsme se vždy smáli reklamě na T-Mobile - "asi jinej gang co...?" a to prase se nám tolik zalíbilo, že jsme si řekli, že jedno seženeme.

Pátral jsem půl roku, než jsem našel něco použitelného. Koupili jsme ho v celkem dobrém stavu, nicméně stejně prošlo renovací a kompletním servisem, aby bylo pojízdné a hezké.

Moc na tom nejezdíme, občas to vytáhneme kolem baráku, je to spíše na okrasu a na památku ale je super pocit něco takového vlastnit a chlubit se tím přátelům.

Sehnal jsem k tomu i papíry a veteránskou značku, jsme tedy nyní členy veternánského klubu! Hodnota těchto strojů je velká, je jich málo a skoro se nedají sehnat, naše investice byla kolem 105.000 Kč i s renovací a nyní má prase hodnotu ke 200.000 Kč - takovou nabídku jsem dostal.

Je to nevypočitatelný stroj a je velmi těžké na něm jezdit, opravdu to není nic moc na motorkářský požitek, vzhledem ke stavbě rámu a kompozici motorky. V žádném případě nedoporučuji jízdu za tmy, vzhledem k tomu, že když zatáčíte, světlo svítí stále rovně ... a málo!!

I tak je parádní pocit se na tom svézt pro rohlíky a koukat, jak to lidé kolem obdivují..

xxx6
xxx6 napsal 01.12.17 v 15:52 9b.

pěkný, až na ty doplňky

biosák
biosák napsal 29.11.17 v 17:16 10b.

Krásný kousek

pp377
pp377 napsal 29.11.17 v 11:29 10b.

Pěkné prasátko.

KADIN
KADIN napsal 29.11.17 v 10:41 10b.

Paráda

Lubik2
Lubik2 napsal 29.11.17 v 03:52 10b.

Pěkný prase,z jara budu muset toho mojeho čuníka taky oprášit a project.Přeju mnoho šťastných km.