Yamaha MT-07 (2015)

Vlastník noobMaster
Vloženo 23.11.2017
Aktualizováno 9.5.2018

Moje první žihadlo. Už se mi i podařilo otestovat padací rámy a vybudovat si zdravý respekt k zatáčkám. Momentálně zazimována po první sezóně. Do MTčka jsem se bezhlavě zamiloval.

Yamaha FZ6 N: důvod neuveden
Yamaha XJ6: důvod neuveden

První dojmy - vzhled, akcelerace 0-100, lehká

Doplňky na motorce -

• givi plexi
  • boční SW Motech nylon kufry (s oddělávacími držáky)
  • padací rámy (velmi dobrá investice :))
  • padací protektory/rolny do zadní kyvky
  • RAM držáky (bruudt "navigation" mount)
  • Miiv Sport edge
  • (na instalaci čeká DNA air filter a víko. pak to nechám přeprogramovat)

Motorka do města ideální

Na horších cestách je to s ní docela boj, člověk má strach tomu naložit, když ho rozhodí každý hrbol (skáče). Z tohoto důvodu plánuji koupit novou sadu předních tlumičů i zadní centrál.

Brzdy hodnotit nebudu, musím ještě vypilovat techniku (jako amatér, bez ABS, je docela problém najít ten krajní bod před utržením).

Dlouhé cestování není moc pohodlné, časem se ozve kraj sedadla v podobě odkrvených nohou, řeším různým odsedáváním. Případný spolujezdec to má ještě 100x horší. Šestka končí poměrně brzy a tak cestování rychlostí 150 km/h znamená točit cca 8000 :/ (což je hlučné a nákladné). Tohle zkusím zmírnit řetězovou sadou s jiným počtem zubů, krouťák na to má rezervy.

To že na ní fouká pravděpodobně psát nemusím :D

SuperSic58
SuperSic58 napsal 05.02.18 v 10:56 10b.

super strojek Nemáš měněný převody do krátka? Nebo jestli jsi ty otáčky neměřil na pětku.. Mě to na šestku při 150ti točí necelých 7 tis. Při 8 tis valí 180

noobMaster
noobMaster napsal 19.12.17 v 21:46

Díky všem za komentáře! Fotky zatím moc pěkné nejsou, ale určitě se polepším :) každopádně mě, asi jako každého tady, baví víc jezdit, než fotit

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 23.11.17 v 22:24 10b.

Je návyková!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 23.11.17 v 18:29 10b.

context
context napsal 23.11.17 v 18:02 10b.

Moc pěkná přeji hodně najetých km bez nehod a ať ti dělá jenom radost a samozřejmě, že kolama jenom dolů