Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník StK323f
Vloženo 23.11.2017
Aktualizováno 17.8.2022

Klasický naháč v záplavě moderních nehezkych motorek. Navic v krásné barvě Bombai.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

Yamaha FZ6 Fazer S2: důvod neuveden

První dojmy - Hornet hned padne do ruky, asi proto je tak oblíbený. Líbí ae mi zátah a pocit rychlosti, ktery paradoxně přichází i v nižších rychlostech kvůli absenci jakekoli ochrany jezdce pred větrem.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro mladeho jezdce. Motorka se dobře ovlada, je predvidatelna a nemela by ani začátečníka ničím překvapit.

Doplňky na motorce - Páčky spojky a brzdy zalamovaci Baracuda, padáky Baracuda, hefty i závažíčka Baracuda, laděný vyfuk Arrow.

Motorku jsem si vybral na zaklade letité sympatie. Po zkusebni jízdě jsem byl unesen tim jak motorka jde za plynem, jak se vyrovnává s rozbitou cestou, jak je pohodlná, jak hezky zni laděný vyfuk apod. Ke koupi došlo v listopadu 2017 večer kd začlo pěkně mrznout a na cestě domů mi tedy byla pekelná zima. Ale adrenalin a snaha se nevybourat s nově nabytou chloubou nedovolil tělu zmrznout. Az něco najedu tak se podelim o dalsi zážitky.

novny
novny napsal 23.12.18 v 14:39 10b.

Dobrá volba . Já z Pardubic - na jaře můžeme dát trip.

Bagr77
Bagr77 napsal 30.01.18 v 21:01 9b.

Zdar, krasavec . Přeji mnoho fajn kilometrů. Někdy si vyjedeme,sezóna se blíží . Bagr77

StK323f
StK323f napsal 04.01.18 v 09:06

Ondra91 - Spicha dám rád, mohl bys mě povozit někde kde se dobře jezdí. Ale budeš na mě muset čekat než se rozkoukám

Ondra91
Ondra91 napsal 22.12.17 v 10:56 10b.

Pěknej Hornet! V Přelouči jsem v létě skoro pořád, na jaře můžeme dát spicha na Benzině.

StK323f
StK323f napsal 30.11.17 v 08:34