Honda CBR 125R (2006)

Vlastník Krabot
Vloženo 27.10.2017
Aktualizováno 27.10.2017

Motorka je krásná. Suprově žene na 125 a krásně se s ní zkouší hranice možností v zatáčkách.

První dojmy - Měl jsem z ni chvíli respekt. Ale to bylo z důvodu delšího neježdění. Hned po pár kilometrech mi padla do ruky. Byla pro mě jako dělaná. Motor krásně jede. Žádné problémy. Úplně skvělá 125.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych motorku každému začátečníkovi v 16-ti letech na A1.

Doplňky na motorce - Sklápěcí páčky z Aliexpressu (zbytečné kupovat drahé z Česka), závažíčka Rizoma také z Aliexpress, led blinkry, led parkovací žárovku, laděný výfuk Dominator bez homolgace (ale zvuk je orgasmus)

, křivě nalepené žluté proužky na kolech a modré led podsvícení

V době, kdy jsem sháněl motorku mi bylo něco před 17-ti lety, Tudiž jsem mohl vybírat jen 125. A chtěl jsem něco kvalitního, do čeho nebudu muset pořád investovat peníze. A jelikož Yamahu nemusím, Honda vyhrála první místo.

Motorka je vhodná do každé situace (i v terénu obstojí :D). Na vyblbnutí taky super. Poserpruh sjedete hned po pár kilometrech i na úzkých originálních pneumatikách.
Jízda na motorce mě baví pořád a bavit bude. Je úzká, nijak široká. Pěkně se na ní sedí za jízdy. Brzdy jsou pěkné. Dokážou i kousnout řádně do kotouče. :D Podvozek je tak příjemně tvrdý, nijak stavitelný. Ovládá se perfektně. Dělá přesně, co po ní chcete. Spolujezdec si taky moc nestěžuje. Sedlo je polstrované, celkem i pohodlné. Akorát sedí hrozně vysoko. Věci jako lékárnu a nářadí schováte pod sedlo spolujezdce a vleze se tam toho ještě dost. Třeba vesta, izolepa, náhradní žárovka a další blbůstky. Spotřeba je minimální. Na plnou nádrž jezdíte celé dny. A co se může porouchat u téhle motorky jsou možná tak žárovky u světla. Ale žárovky jsou spotřební zboží. Nic jiného neodchází. Samozřejmě měnit desky a olej je taky povinností.