Jawa 50/20 Pionýr (1973)

Vlastník simonberan
Vloženo 19.10.2006
Aktualizováno 15.4.2011

Všem dobře známý motcykl jawa pionýr. Rok výroby 1973. Asi před 7 lety po kompletní renovaci.

Pionýr, který se u nás dědí z dědů na taty a otců na syny. Když mi bylo asi 13 let, tak mi ho taťka zrenovoval a od té doby nezměnil svou podobu. Je víceméně v originálním stavu. Má téměř nový lak,nové chromované ráfky, výplet, sedlo a spoustu dalších částí. V garáži má, jakožto veterán, své čestné místo a ponechávám ho jako odkaz dalším generacím :)). Je to celkem spolehlivý stroj a nebojím se s ním jet i dál od domova.

Na žádném srazu jsem nebyl. Spíš nějaké výstavy a burzy (př. pravidelně jezdím do Chotusic.

S pořízením Jawy 350/640, se z pionýra stává už jen kochací samohyb na krásné, slunečné odpoledne. :))

oncekk
oncekk napsal 27.09.10 v 19:14

Piňdour se povedl

diverzant
diverzant napsal 14.07.10 v 17:42

Super fotky super dachl . Za 10b! Je skvělej.

majkl_bb
majkl_bb napsal 20.04.10 v 22:55

Kaprik20: Stará kyvka byla z plechových výlisků, novější je z trubek.
simonberan: Krásnej stroj, mám ten samej. Zrcátko sice nemáš originál, ale nebije do očí jako ta SPZ. To na nás něco vymysleli... Každopádně za 10 b

simonberan
simonberan napsal 29.10.09 v 17:17

Nejsem odborník, ale celého pionýra mám v originále. Nikdy nebyl předělávanej, takže bych podle toho soudil, že se dělala kivka ve více provedení.

Kaprik20
Kaprik20 napsal 25.10.09 v 14:36

Nadhernej ale proc mas jinou kyvku nez ja pritom mam taky 20 ale predelanou na 21 jen kriz a sundany ty plechya riditka jiny asi to je tim rokem vyroby co ???