Honda CB 1000R (2012)

Vlastník tooma
Vloženo 19.9.2017
Aktualizováno 19.9.2017

Z K1200R jsem chtěl něco do města a kolem komína a CB to plně splňuje.

BMW S 1000 R: Poměr cena výkon
Triumph Speed Triple R: Honda je agiilnější

První dojmy - Zvykal jsem si na řídítka a prvních 500km mi zoufale chyběl výkon, ale pak jsem si začal všímat jejích kladů a teď už spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Je fakt úplně pro každého.

Doplňky na motorce - Bude výfuk Mivv Double Gun a jiná zrcátka, v origo nic nevidíš, pokud za jízdy nevystoupíš do boku.

Hledal jsem něco lehkého a ovladatelného do města a na pár set km. Vyzkoušel jsem po Káčku asi 6 moto a nic mi nesedělo. Nakonec jsem koupil tuhle CB bez kousku nadšení, ale získává si mě čím dál víc. Ti chlapi, co ji dělali o ní fakt přemýšleli a kategorie streetfighter přesně vyjadřuje její zaměření. I když jsem byl zvýklý na podstatně vyšší výkon i krouťák, našel jsemtu správnou polohu a teď už mi hodně sedí a těším se na každou jízdu. Ovládání i podvozek jsou excelentní, duální brzdy s ABS ok, ale mohly by mít ostřejší nástup. Jinak naprosto ok.
Je skvělá prakticky na jakékoliv silnici , jen do kopce v utažených zatáčkách by mohla mít víc výkonu.
Překvapivě na ní ani moc nefouká, méně než na Káčku řekl bych. Ale možná je to helmou, kterou jsem taky měnil.

Milda_16
Milda_16 napsal 24.07.21 v 09:03 10b.

. Už pár týdnů vyhledávám tuto kombinaci barev a pořád nic. Tiše závidím.

Aďoš
Aďoš napsal 28.09.17 v 20:42 10b.

Pekna moto v trikolore

O.N.E.
O.N.E. napsal 20.09.17 v 12:49 10b.

Když to tenkrát vyjelo jako novinka tak to byla pecka a pořád je