BMW F 650 CS (2003)

Vlastník Thomic
Vloženo 31.7.2017
Aktualizováno 2.10.2017

Je to vážně UFO, ale to je na tom to hezký.

Motorka koupena od Praskin (Husinec) - Velmi ochotný. Nechal jsem si poradit a jsem rád, že jsem se na něj obrátil.

První dojmy - Přesedlal jsem ze skútru, takže z jízdy jsem byl nadšený. Po koupi jsem jel skoro 50 km v dešti a divil jsem se jak krásně sedí na silnici.

Proč jsem si vybral tento stroj?
Na to se mě ptá skoro každý Proč sis nevzal GS, vždyť je to divný atd. Je pravda, že když jsem poprvé viděl někde na webu inzerát na Scarvera, tak jsem to ani neotevřel. Stačilo, že jsem viděl obrázek a říkal jsem si, že tohle bych nikdy nechtěl. No a najednou (asi po roce), se mi ta motorka začala líbit, pročetl jsem fóra, zkušenosti uživatelů tady na motorkářích a najednou už tak ošklivá nebyla. Spíše se mi to, že je tak zvláštní zalíbilo. Sice jsem otravoval pár známých, ať poradí do čeho jít, ale už jsem byl asi rozhodnutý

Najeto zatím moc nemám, ale do zatáček jde sama, lehce se ovládá a jízda na ní mě baví. Časem snad doplním víc!

Thomic
Thomic napsal 02.10.17 v 19:25

Béžová by dobře nevypadala, tohle je bílá perleť

Labus
Labus napsal 25.09.17 v 17:46

to je béžový?? to vypadá hodně dobře přeju spoustu, spoustu pohodových kiláků

Thomic
Thomic napsal 11.08.17 v 12:49

Mahell: Určitě něco vymyslíme

mahell
mahell napsal 09.08.17 v 11:55

Moc pěkná! Ať bezproblémově slouží. A těšim se, že nějaký kilometry najede společně s tou mojí zrůdou

mahell
mahell napsal 09.08.17 v 11:51 10b.