Aprilia Dorsoduro 750 (2009)

Vlastník Faťa87
Vloženo 25.5.2017
Aktualizováno 25.5.2017

Svižný ovladatelný krasavec. Perfektní brzdy. Dostatečný výkon.

Aprilia Dorsoduro 1200: cena

První dojmy - První dojem pomalu k nepopsání, bylo to takové plnění snů. Úžasný zvuk u originál výfuku a designe těžké porno. Nelíbí se mi velikost nádrže.Padla do ruky okamžitě.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro každého, kdo není rovinkář . Max rychlost 220 . Úžasná do zatáček. Parádní brzdy.

Chtěl jsem zůstat u sepermoto a Dorsoduro je super volba po xt660x.Najeto, už máme 10000 km jízda super, oproti xtéčku podstatně tvrdší podvozek, který jsem na rychlejší jízdu uvítal. Motor 2 válce do V paráda! Brzdy jsou taky super lepší, než na kde jakém supersportu. Brzdí opravdu parádně.Podvozek při hodně svižné jízdě do zatáček by chtěl ještě přitvrdit. Úložný prostor jsem zatím nenašel 😁 . Spotřeba, jde s tím zajet i za 5 litrů ale taky za 10l. Poruchy zatím naštěstí nic. Co se týče opotřebení tak spojka, pouze originální za 10000, truchu šok. Do tří dnů k mání. Motorka zvládne i menší terén, město bez problémů pokud vás nezdrží červená, ihned vypínám motor, jinak během pár chvilek, už frčí Sahara. Zatím sem nevyvřel, Sahara bezproblemu uchladí, pokud není venku 35 stupňů, to jí při zastavení hned vypnu. Cestovaní: Do Chorvatska po dálnici bych určitě nejel, nádrž pouhých 12 litrů. Na druhou stranu po okrskách klidně na konec světa.

Bendys03
Bendys03 napsal 25.05.17 v 19:23 9b.

Pěkná, taky bych ji někdy rád vyzkoušel