Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník Jiri_Kora
Vloženo 25.5.2017
Aktualizováno 25.5.2017

Pohodlná tolerantní spolehlivá motorka vhodná pro pohodové krátké i vícedenní výlety

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Motorku jsem znal už před koupí, takže jsem věděl do čeho jdu. Je to klidný tolerantní stroj který odpustí jezdecké chyby. Sezení jak v křesle, dá se najet několik set km, otřepat se a pak normálně fungovat. Navíc má tato motorka i pohodlné sedlo pro baťůžek.

Motorku bych doporučil pro - Poklidný pohodový začátečník a nebo cestovatel, který nespěchá a hledá tolerantní, spolehlivý stroj s levným provozem a jednoduchou údržbou.

Doplňky na motorce - vyšší plexi, hrazda na řidítkách, topcase, navi

První plán byl koupit tuhle motorku a naučit se na ní trochu líp jezdit, vybrat si nějaký jiný stroj a přesedlat. Od té doby jsem zkusil řadu motorek a nemám žádný důvod měnit, jsem spokojený s tím co mám.

Ovladatelnost je nadprůměrná, brzdy dostačující, motor slabší, ale na překračování max rychlosti dostatečný.

Radost mi kazí občasné drobné technické nepříjemnosti (oprava spínače blinkrů, nefunkční tachometr, apod.) Naštěstí je všude dost dokumentace a opravy jsou jednoduché.

Nejlepší je krásná okreska, ale moto odvede perfektní službu i na rozbité okresce kde řidiči ostatních strojů trpí.

Opravdu pohodlné sezení pro spolujezdce.

Tento stroj je dělaný na cestování, cestou i necestou.
Do terénu tak po svačině, přes 200kg se projeví.
Na lepší polňačku či rozbitější okresku ideální
Pěkná okreska znamená krásný a pohodový výlet.
Dálnice je nuda a na vyšší rychlosti jsou jiné stroje (a jiné pneu)

greydog
greydog napsal 02.06.17 v 21:31 10b.

radek89
radek89 napsal 29.05.17 v 18:15 7b.

Super stroj na který nedám dopustit

JouFH12
JouFH12 napsal 28.05.17 v 07:25 10b.

Moc pěkný stroj ať dobře slouží

spike-cz
spike-cz napsal 25.05.17 v 16:31 10b.

Ať slouží, gratuluju k počinu.
Když budeš mít chuť probrat věci kolem Alpa, stav se na srazu TACC