Suzuki GSX-R 1000 (2007)

Vlastník 85filip
Vloženo 12.5.2017
Aktualizováno 12.5.2017

Jeden z nejlepších supersportů na silnici. 750 jsem nechtěl a šestka byla už výbec málo, tohle kombinuje veškeré výhody obou (obratnost a rychlost)

První dojmy - Jede to sakra dobře. Předchozí babička ZX6R byla proti tomu beránek, ale zase na úkor praktičnosti. Jet s gsixerem někam dál než 500 kilometrů na jeden zátah je pro zápěstí a záda docela fuška. Je vidět že okruh je její bydliště.

Nevím co tady vyplňovat kromě toho co nahoře. Motorka je určitě pro zkušené jezdce a pokud na ni sedne začátečník, je velká pravděpodobnost že daleko nedojede. Zkušenosti jsou při řízení tohohle stroje vážně potřeba a nejsou to jen planý řeči. Celkově mám najeto na různých strojích a kubatůrách přes 40 000 kilometrů, ale tahle motorka mě dokáže leckdy nemile překvapit mojí jezdeckou chybičkou. Prostě opravdový závodní speciál na silnici.

Piki
Piki napsal 14.05.17 v 14:00 8b.

Je to mazec...

Rodgerman
Rodgerman napsal 12.05.17 v 18:46 10b.

Krásnej stroj a žluta je SUZUKI.

StiefTomas
StiefTomas napsal 12.05.17 v 12:55 10b.

Kraska... Tyhle zluty valecny barvy jim velice slusi.. Co se tyce praveho zapesti, tam to chce uz vazne premyslet :) at ti to lita porad alespon s jednim kolem na asfaltu samozrejme jasnych 10b.