Honda X 11 (2001)

Vlastník Machajda
Vloženo 9.5.2017
Aktualizováno 9.5.2017

Byla to láska na první pohled.

Honda NTV 650 Deauville: důvod neuveden

První dojmy - V bazaru na mě koukala vymazlena a naleštěná, zvuk byl balzám na ucho První dojmy z jízdy? Brutální Nikita se zátahem že jsem lapal po dechu Nevýhodu bych viděl ve velké váze, do města docela těžkotonážní stroj

Motorku bych doporučil pro - X11 bych doporučoval agresivnějším, ale zkušeným jezdcům.

Doplňky na motorce - výfuky Viper, plexi Giwi,chromové ráfky, klín pod motorem, cestovní kufr, barevně vyladěná doslova do poslednho šroubku.

X11 si mě vybrala sama. Při návštěvě bazaru nešlo si ji nevšimnout. Stála tam naleštěná, vymazlená a já začínal mít jasno přestože jsem původně hledal cestovní stroj. I když jsem kochací typ který nehledá rychlost, tak jsem na to při zkušební jízdě zapomněl . X11 nabízí velkou sílu, ale rozjezd byl plynulý i když nejsem zrovna moc vyježděný, řazení bylo velice přesné, výfuky zn.Viper si bublaly tu svou dunící . Jen bylo potřeba si déle zvykat na vynášení v zatáčkách, ta váha byla znát. Na delší cestování to nebylo, po 300km už jsem cítil bolest páteře.
Se svým stylem jízdy jsem se dostal na spotřebu kolem 8l/100km . Tuto Hondičku jsem vlastnil 2 roky a během té doby šlapala jako švýcary, bez jediné sebemenší poruchy. Pak z jistých důvodů musela jít z domu, to jsem nesl dosti těžce. Jen ta X11 si asi oddychla :D neboť jsem dusil její potenciál.

TF88
TF88 napsal 12.05.17 v 10:19 10b.

sice trochu tezsi ale suprova masina