Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník Phoenix69
Vloženo 30.4.2017
Aktualizováno 30.4.2017

Je to ůžasný stroj, pocit při jízdě předčil Mé očekávání !

První dojmy - Tato motorka je obr na dvou kolech. Po prvním usednutí je pocit hodně příjemný. Síla a velikost Varadéra je pro každého kdo si kdy na něj sednul prostě super. Je také pravdou, že díky své váze je na ovladání a pohyb na místě dost ... Prostě váha udělá své. Ale pokud člověk dbá, a dobře vnímá váhu tohoto stroje pak je vše OK. V okamžiku rozjetí a jízdy je to stroj který Mě padl krásně do ruky.

Motorku jsem koupil před čtrnácti dny, a už jsme spolu najeli bezmála 1000 km. Každou další jízdou vám Varan dokazuje jak výborný stroj on je ! Když jsem se rozhodoval o výměně za svou bývalou motorku, kterou byla Kawasaki Ninja ZX6R. Volba na Varadero byla jasná, půvoního majitele dobře znám, a tak koupě od něj byla jasná volba. Varan nebyl nikdy bouraný a péči měl jen v autorizovaném servisu. Po projetí první plné nádrže, motorka ukázala spotřebu 6,2 l na 100 kilometrů. Není to zrovna málo, ale je však pravdou že hodně krátkých úseku a jízdy po městě. Myslím, že při dlouhých výletech bude spotřeba klidně i o litr menší. Z prvních dojmů jsem po pravdě velmi spokojen, i v hustém městském provozu je jízda na Varanovi pohodová. Nebyl bych to Já, abych své nové motorce nedopřál pár maličkostí, a tak jsem provedl výměnu filtru a oleje. Pak také pro klid výměna brzdové kapaliny v obouch okruzích. Varan dostal také nová zrcátka, ktérá mu moc sluší, oproti původním hrůzám. Také jsem vyměnil původní plexi za nové vyšší kouřové od firmy Puig . Při jízdě jsem už také vyzkoušel Varana na šotolině a polních cestách, jízda ůplně v pohodě. První dojmy z Varana jsou jen a jen dobré. Plánuji projet v letošní sezoně hodně míst jak v naší republice, tak se Varan semnou podívá také k moři. Zde je pár fotek z výletů na Varanovi.
Zatím se pánové a dámy mnějte a přeji plno krásných výletů
a projížděk bez nehod.
Phoenix69

findejs1310
findejs1310 napsal 16.01.21 v 16:14 10b.

A pořád pěkná

spike-cz
spike-cz napsal 05.05.17 v 06:09 10b.

soptik1c
soptik1c napsal 04.05.17 v 20:03 10b.

Lubin72
Lubin72 napsal 01.05.17 v 13:29 10b.

Ať slouží švagře. FAKT JE SVĚLÁ, myslím ta modelka.

greydog
greydog napsal 01.05.17 v 08:26 10b.