Yamaha XT 660 R (2007)

Vlastník super-biker
Vloženo 23.4.2017
Aktualizováno 23.4.2017

cenduro, co se s vhodným obutím, nezalekne ani horší polnačky a dá se s ním v pohodě dálkově cestovat

Yamaha XT 600: bohužel v dobrém stavu se již těžko hledá, jinak pro mě ideální motorka, model XT 660R je již moc na silnici a zbytečně víc komplikovaný (vodní chlazení, vstřikování apod..)
Kawasaki KLE 500: skoro jsme ji vzal, ale nakonec jsem se rozhodl pro jednoválec, je prostě zábavnější a víc se hodí na enduro
Suzuki DR 800 Big: Big se mi moc líbí, ale najít v hezkém stavuje složité, jinak fajn motorka

První dojmy - no popravdě řečeno, líbí se mi mnohem víc spíš předchozí model ještě vzducháč s karburátorem, kvůli terénním vlastnostem a jednoduchosti a váze, ale nakonec jsme si na 660 R zvykl a asi si jí nechám dlouho, motor je zábavný, dá se rychle cestovat a i v tom terénu to zase úplně marné není.

Doplňky na motorce - - padáky
- nosič zadního kufru a kufr
- plech pod motorem
- blástry

Chtěl jsme enduro, s kterým zvládnu jet do Rumunska po vlastní ose a které se nezalekne ani lehčího terénu. O výkon motoru mi nejde, 35 kW mi zcela stačí a zkutečně ocenuji charakteristiku jednoválce, moc mi vyhovuje. Motorka není extrémně težká, sice je to břichoplaz, ale pro mou postavu je to možné dobře, nejsem moc dlouhán.

fatman
fatman napsal 24.04.17 v 11:24 10b.

GRATULUJU
Několikrát už jsem ji měl v hledáčku, ale nějak to neklaplo ...
Je to všeuměl a cena není závratná...
10bodů a ať dělá jenom radost

Milan1963
Milan1963 napsal 24.04.17 v 09:42 10b.

Dobrá koupě, i ten motor je dobrý, sám ho mám taky. At' Ti "R" dělá radost.

Dodu
Dodu napsal 23.04.17 v 22:04 10b.

Pěkná