Triumph Speed Triple (2005)

Vlastník Jarin106
Vloženo 11.4.2017
Aktualizováno 29.3.2021

Jednou jsem zkusil 3 válec a už asi nikdy nechci nic jinyho ???

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Od prodejce už mám druhou motorku a naprostá spokojenost . Rád se tam vrátím znova ?

První dojmy - První jízdu jsem se projel na fz1 a to mě bohužel sklamalo, možná tím že jsem zvyklej na 2valce. Pak jsem sednul na Speeda a hned mi vykouzlil úsměv na tváři. Motorka sedne krásně do ruky. Má krásnej zátah už od spodu. Tak hned bylo jasný co si odvezu domu ??

Motorku bych doporučil pro - Lidem který se rádi liší od ostatních a nepotřebuji jezdit 300 v hodině, ale užít si krásnou porci krouťáku už odspodu ??

Doplňky na motorce - Zatím je na motu jen vyfuk od výrobce Mivv. Cnc packy, padaky rutan, zrcatka do riditek

Triumph mě okouzlil a překvapil tím motorem, jak jede už odspodu a celkem je i pohodlnej. Jak říká švagr když jedu s ostatníma 4valcema...růže mezi trním. Ovladatelnost je parádní, spotřeba zatím sem nepočítal, ale určitě palubák kecá, podvozek a brzdy jsou také dobré tak že zatím veliká spokojenost.

Při 11200km udělaný olej Motorex 10w50, svíčky NGK, a vzduchový filtr. Na moto najeto zatím jen 600km a vždy mě vykouzlí úsměv na tváři.

Tak uz jsme dali Alpy a parada mame za sebou cca 2500km. Trosku jsem si hral. Dostala nove pneu angel gt, lehky polep kol, vymenili se zpuchrele hadice, cnc packy, Padaky rutan, zrcatka do riditek, predni lampy z modelu 2011. . Ted jeste cekam na klin a kryt sedla. Pak jeste neco vymyslet ze zadnim svetlem a bude se rysovat uz?

Qjetináč
Qjetináč napsal 17.12.19 v 22:20 7b.

Jak by někteří zapřísáhli řekli: "S těma světlama's to posral, kámo. Kvuli nim si tyto ročníky tripla lidi kupujou!"
Kašli na ně, stůj si za svým!

LIBIK
LIBIK napsal 31.10.17 v 08:41 10b.

Delta
Delta napsal 18.04.17 v 10:43 10b.

super stroj, užívej !

Retez
Retez napsal 17.04.17 v 10:29 10b.

Výborná volba, ať slouží!

standamz
standamz napsal 11.04.17 v 20:48 10b.

Tak si koupil taky pořádnej stroj! Paráda, já mám sice dědka, ale také spokojenost!