Honda CBR 600F (2000)

Vlastník CBRo
Vloženo 9.4.2017
Aktualizováno 8.1.2018

Pěkný, rychlý stroj na ostřejší svezení klidně i ve dvou nebo třeba jen na pohodové svezení kolem komína.

Honda CBF 600S: vzhled
Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi padla do oka, už co jsem ji uviděl na netu. Prvních pár svezení bylo náročnějších než si nohy zvykly na úplně jiný typ stroje. Čím víc s ní jezdím, tím víc mě to baví.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho nevím, co ale vím, tak je to dobrá motorka pro ty, co nemají moc zkušeností s takovýmito sportovně-cestovními stroji a rádi by nějaké nasbírali. Motorka mi připadá taková univerzální v tom, že dokáže při vyšších otáčkách pěkně potahat ale zároveň není to žádná divočina na které by měl člověk strach, že se zabije.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, miniblinkry, led pásky

Po příjemných začátcích s chopprem, ke kterému bych se určitě rád vrátil někdy v budoucnu, jsem zatoužil po něčem novém, co se typu motorky týče.
Mými favority byly Honda CBF 600s a Honda Hornet, Názory byly různé, CBR však vyhrála, dostala mě hlavně tím, jak vypadá a tím jak pohodlně se na ní jezdí. Zpětně po 2 letech co ji mám, si říkám, že jsem udělal krok správným směrem.
Servis je ok, dobrá dostupnost ND, cenově taky ok. Překvapivě i jízda se spolujezdcem není tak náročná, motorka má i při dvojitém zatížení stále stejný zátah.
S jízdou po dálnici je to ok, ale lepší jsou okresky, kde se já i má motorka pěkně vyřádíme, pěkně tahá ze zatáček (alespoň mi to tak přijde). Letos bych rád jel na ni někde dál, možná zahraničí, ještě nevím, pořádně ji projet.