Yamaha XV 1900 Raider (2009)

Vlastník Hillock007
Vloženo 4.4.2017
Aktualizováno 1.9.2020

Elegantní vyzývavá kráska. Nikde žádné zbytečnosti jen mohutný motor, dostatečný výkon a vy

Motorka koupena od x-tremebikes (Planá nad Lužnicí) - rychlé solidní jednání

Honda VTX 1800: vzhled, vzduch x voda
Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide: cena, vpředu jen jeden kotouč

První dojmy - Start - zařvání právě probuzené šelmy, ale pak už jen spokojené brumlání. Posed je nízko a po usazení se máte pocit, že je nachystáno vše jen pro vás. Tak jo sklopit bočák a najednou cítíte ta kila. Jenže pak přijde to o čem píší všichni majitelé, rozjedete se a ta kila zmizí. A pak už jen ten neuvěřitelný výkon co máte k dispozici...

Začalo to před rokem kdy jsem měl po dva víkendy k dispozici HD. Nejprve Sportstera a pak Dyna Wide Glide. A byla to právě Dyna co mě nadchla tak, že jsem začal opět po letech uvažovat o motocyklu. HD cenově dost vysoko, takže co jiného podobného? Jednoho dne jsem narazil Raidera a byla to láska na první pohled

Líbí se mi v sérii zatáček když ji překlápíte z jedné strany na druhou - to mi připomíná dravou kosatku, která se na chvilku vynoří nad hladinu aby nabrala dech a hned se zase ponoří, aby se mohla dál bezostyšně hnát na vlně kroutícího momentu.

THE END
Za tři sezóny najeto 15.000 km. Pro mě navždy nejkrásnější motorka. A ten neuvěřitelný krouťák... Jo je pravda, že si každou utaženější zatáčku musíte odpracovat, ale zase vám do toho nekecá žádná elektronika a tak máte ten pocit, že je to opravdu jen vaše zásluha
Prodal jsem ji zdá se do velmi dobrých rukou
Děkuji Ti za krásné chvíle "Šepote hromu"

Čadil
Čadil napsal 27.03.18 v 18:23 10b.

BO1BOBO
BO1BOBO napsal 27.07.17 v 19:49 10b.

jasnacka cistych 10,cerny dabel

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 08:06 10b.

Nádherné fotky kamaráde! 10

inturok
inturok napsal 12.04.17 v 18:51 10b.

K tomu dodám - vítej v klubu

Johnny-five
Johnny-five napsal 10.04.17 v 16:07 10b.

Vítej mezi Raideristy pškný kousek hodně spokojených km