BMW K 1200 R (2006)

Vlastník malda81
Vloženo 3.4.2017
Aktualizováno 15.9.2017

Splněný sen.. motorka pro pořádný chlapy

Motorka koupena od FIRMA:MOTO Šikule (Rodvínov)

První dojmy - Vzhledem k mé výšce 194cm.. mi padla hned do ruky.. tedy spíš já zapadl do ní. Po X11, která měla úžasný motor, ale hned první cestou domů přišlo zklamání, protože se mi nohy nevešly do prolisů v nádrži.. prostě bomba. První dojmy zatím nemají chybu.. díky tezisti motorky se zda po rozjezdu lehounka a obratna.. a to opravdu prekvapive.. prijemna zmena oproti honde. jen snad se mi zdá, ze se ji moc nechce jet pomalu.. dost neklidny chod. Možná za to muze ladak a origo mapa, možná je to u ni normální :-) uvidíme časem

Doplňky na motorce - Mivv

Vybral jsem si ji pro vzhled a kvůli motoru. Další věci jako letmo uchycene zadní kolo, kardan, elektronický stravitelný podvozek a spoustu dalších vychytavek beru jako bonus.. plánují s ni cestovat. Nejen po CR, ale i zahraničí.. na každodenních cestách do práce se spolu sblizime a vychytame event mouchy.. zatím se seznamuje. Nemile me zatím překvapil jen podsedlovy prostor, který vlastně není. Díky alarmu jsem měl co dělat tam nacpat lekarnicku a tím to zvadlo

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.04.17 v 12:57 10b.

Sete
Sete napsal 06.04.17 v 12:46 10b.

Pěkná, měl jsem a rád na ní vzpomínám
Doporučuji každý večer krátkou modlitbičku za převodovku

tooma
tooma napsal 03.04.17 v 22:55 10b.

Ten neklidnej chod je normální, ale zvykneš si a pak poslouchá i ve městě. Vyzkoušel jsem tak 10-12 naked a zatim inženýři nic lepšího nevymysleli. ;)

biosák
biosák napsal 03.04.17 v 20:46 10b.

Pěknej stroj

Brukev
Brukev napsal 03.04.17 v 15:02 10b.

Pecka stroj. Také už jsem měl jedno podobné v hledáčku ale nakonec přeci je vyhrál obratnější speed .. tak příště a ať dělá radost