Yamaha TRX 850 (1996)

Vlastník lacerta82
Vloženo 23.3.2017
Aktualizováno 13.4.2024

Neskutečný mazec. Jízda, posed, zvuk, lehkost, hravost a vibrace...bomba!

První dojmy - Pohodlná , klasická, tuctová motorka, na které si užijete sametovou jízdu...tak tohle rozhodně tato charismatická mašina nesplňuje !!!

Dlouho jsem na ni koukal pro její výjimečnost, až jsem si ji po několika letech dovezl domů. Testovací jízda v dešti s otočenými kvalty . Déšť ani změna řazení mi nevadí(nejsem z cukru a na řazení jsem zvyklý z fichtl cupů). Jen jsem ji nerad tahal krásku do takového počasí.
Úplně něco jiného jak na XJR, a nejen proto,že je to neotřelý dvouválec, který musíte držet v určitém spektru otáček jinak Vám vycuká srdce z těla, ale hlavně hooodně sportovní posed, váha na rukou a tvrdá lavice. Tyto všechny "klady" mě utvrdili, že ji musím mít...Má obrovské CHARISMA a to já miluji.

Je nádherná. Upravená od předchozího majitele. DynoJet, KN filtr, nástřik rámu, kapot, přední vidle a brzdy R1, amputace jednoho výfuku.

Je na ni ještě spousta práce,ale času bude dost, jelikož tato motorka bude mít své čestné místo navždy hned vedle XJR.

Po první jízdě jsem pochopil, že jsem se doposud na všech silničních motorkách jen "vozil". Tohle je úplně něco jiného. Musíte se s motorkou skamarádit a pochopit její život, když ji nastartujete a vyrazíte kupředu. Pak Vám poskytne neskutečné zážitky při každé jízdě.

junior
junior napsal 29.10.22 v 21:23 10b.

Nádherná

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 19.05.22 v 22:31 10b.

Moje Trixina, pořád krásná i když už v jiných barvách. S Dynojetem jsem dost bojoval. Ale stalo to za to

__RomFox__
__RomFox__ napsal 18.03.20 v 08:54 10b.

Moc prima volba. Čouhat z řady se musí

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 27.04.19 v 08:41 10b.

Krasavice. Popis moto je hodně od srdíčka a to je vidět, že Ti moc sedla.

Čadil
Čadil napsal 18.03.18 v 17:08 10b.

nádhera