Kentoya Zoom 50 4T (2005)

Vlastník Tomino.M
Vloženo 17.3.2017
Aktualizováno 17.3.2017

Koupil jsem ho jako můj první skútr, na ježdění do práce asi 2,5 Km. Naprosto vyhovovalo, ikdyž do kopečka umírala rychlost

První dojmy - Nijak zvláštní. Mám rád automatické převodovky, takže bylo super, že jen přidal plyn a o nic už jsem se nemusel starat. Je to malinký prcek a já s mými 120 kg, jsem na tom vypadal jak vosa na bonbóně :-) Blbé bylo, že helma, ikdyž městská a ta je menší, se nevlezla pod sedák, to mě trochu štvalo.

Motorku bych doporučil pro - pro začínající skútraře na blbnutí po vesnicích :-)

Žádný extra důvod jsem k tomu neměl. Jednou jsem jí objevil u kamarádova tchána pod plachtou v garáži. Na tachometru 8 km, říkám si, proč tady leží nový skútr. Děda povídá, "to mi koupila babka, ale já jsem chtěl Babetu, tak na ní nejezdím" prodal mi ho za 8.000,- Kč. Kola prázdné, baterka vybouchaná. Skútra jsem převezl dodávkou ke kamarádovi do servisu. Po 9 letech kdy byl skútr odložen v garáži s 8mi kilometrovým nájezdem se pustil do zprovoznění. Vyměnil baterku, dofoukal kola, vyměnil olej ve variátoru a pustil se do nastartování. Trvalo mu to asi 3 dny, ne a ne to chytnout. Nakonec se povedlo a já na tom nalítal za dvě sezóny asi 2.000 km. Pak jsem jí prodal za 11.000,- Kč a koupil Piaggio X 9 250ccm.

4542
4542 napsal 17.03.17 v 17:53 1b.

Ještě, žes to prodal, je to strašná mrdka