Kentoya Zoom 50 4T (2009)

Vlastník Sinner
Vloženo 3.6.2011
Aktualizováno 17.6.2011

Malý skůtřík. Koupil jsem jej na přibližování do práce, je to funglofka. Jel jsem na tom zatím jen jednou. Zatím dobrý. Jsem zvědav co bude dál. Jen byl hodně zajímavý přístup prodejce. Myslím, že se o tom ještě zmíním.

Zaujalo mne, že každý na něj nadává, jako obecně na všechno co je z Číny. Já konec konců také, Ale nikde se prakticky nic nedozvíte . Ani tady na motorkářích toho moc není. Tak uvidíme. Strojek byl docela za příznivou cenu. Získal jsem ho díky veleváženému členu motorkari.cz Jenik789
Odhalil akci na slevomatu a zavolal mi, (věděl že něco takového poptávám) po rychlé telefonické poradě mi ho koupil a já mu ho zaplatil druhý den. Sleva 40% byla milá.
Co se týká nákupu, vše probíhalo hladce. Prodejce informoval Jeníka789, že přijal platbu a poslal mu voucher. Ten Jeník789 přeposlal mně. Já už jsem si vyřizoval zbytek. Zavolal jsem na uvedené číslo, paní mi potvrdila že se jedná o nový skútr Kentoya ZOOM 50 4T. Domluvili jsme se na barvě, (byla buď modrá nebo červená, vybral jsem si modrou) a kdy si ho mohu vyzvednout. S trochou komplikací jsme se domluvili. Ptám se zda bude vše připraveno, abych na něm mohl hned odjet. ANO. Po příjezdu, těsně před koncem pracovní doby mi předávací mechanik řek že převozní číslo mi nedá, že nemám pojistku. No zůstal jsem úplně hotovej. Myslel jsem že to je snad samozřejmé že mi tohle vyřídí. To sice ano, ale ne v servisním středisku Kentoya. Tak skútr je pořád ještě uskladněn a jedu si pro něj až rovnou s řádnou RZ. Další info budou následovat.

Eddie75
Eddie75 napsal 18.06.11 v 13:09

Vstoupil jsem do stejné slevomatí řeky, tak uvidíme, co z toho bude...:) Ať slouží!

Rimmerak
Rimmerak napsal 06.06.11 v 09:43

Pěknej Já to na tom slevomatu taky sledoval. Chtěl sem ho, ale napůl s mamkou, která se rozhodla, že nebude utrácet, ikdyž by ho chtěla. Takže jsem jen koukal, jak tam každý 2 vteřiny přibude další zájemce Byl to fofr, za hodinu střelit 50 skútrů.
Tak ať slouží.

Jenik789