Kentoya Zoom 50 4T (2011)

Vlastník Eddie75
Vloženo 18.6.2011
Aktualizováno 9.4.2012

Moje první legální přibližovadlo:) Je to sice taková hračka, ale do města naprosto ideální!

Perfektní přibližovadlo do města, krásně se proplete pražskou zácpou. Skútr byl koupen přes akci Slevomatu, takže vyšel na krásných 13 tisíc. Jsem k "čínám" trochu skeptický, takže zatím jsem ještě ve stádiu očekávání.
Po rovině se pohybuje v rámci možností svižně, do kopce už je to s mými 100 kily horší. Intenzivně přemýšlím o autorizovaném tuningu na 70 ccm. Rozhodně to není nic na delší cestování, sedlo je tvrdé a zejména vyšším se na něm špatně hledá přirozený posez. Místa na nohy je pro vyšší taky nedostatek. Co však musím ocenit je otevřená schránka pod řidítky, kam se v klidu vlezou nejnutnější věci, láhev vody, mapa atd. Přímo od Kentoyi jsem k motorce zakoupil kufr, taková křehká skořápka, ale stačí to.
Zatím se objevila jediná porucha, a to hned v den zakoupení, přestaly mi svítit světla. Hned druhý den to mechanici opravili, někde pod budíky upadly dva drátky a způsobily zkrat. Bližší info podám po první servisní prohlídce.

Tommy_racer
Tommy_racer napsal 20.06.11 v 23:30

Tož vítej a přeju, ať je to brzo něco pořádnýho, co má spojkovou páčku :)

Sinner
Sinner napsal 18.06.11 v 22:22