Aprilia RSV 1000 Factory (2004)

Vlastník SLEEPER
Vloženo 11.3.2017
Aktualizováno 11.3.2017

Aprilia RSV1000R Factory

Komplet öhlins, radiální bremba, kovaná OZ, carbon doplňky, elektronika ignitech, otevřený filtr a laufy, zkrácený převod.

První dojmy - Zábavná motorka se supr zvukem a stále líbivým designem. Na RSV je potřeba neustále tlačit. Tahle italka potřebuje 100% nasazení a drsnější zacházení, jinak poslouchat prostě nebude a může i ublížit. Ženská z Itálie, co chceš. :)

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro chuligány, co to uměj s ženskejma, který jsou mrchy. Pak je pravděpodobnost, že zvládnete i tuhle potvoru. ;)

Podvozek s motorem V2 60° funguje velmi dobře.

Oproti K6 dává mnohem lepší zpětnou vazbu od předního kola a pro V2 je i na výjezdu mnohem lépe čitelnější. Grip ztrácíte pozvolna a tak vás proklouznutí zadku nechá celkem chladným. Motorka s R4 180+PS se při ztrátě adheze protočí mnohem rychleji a hlavně dost nekontrolovatelně, s V2 si prakticky hrajete a ten kopanec na výjezdu, to žádnej jinej R4 neumí.

Hodně pozitivní je, že motorka nemá tendence vynášet ven ze zatáčky, u K6 byl velký problém udržet lajnu a i v překlápění levá - pravá je dost rychlá.
Mrzuté ovšem jsou rovinky, to by se člověku chtělo skoro brečet. :) Tady se musí počítat s tím, že si člověk kupuje polomotor, kterýmu těch 50 koní prostě chybí.

S aprilkou jsem zacházel pomalu jak s moto3. Neustále zalehnutý, rychle jsem s motorkou pracoval, ale časy K6 prostě není možný v Brně dát a to jsem se fakt nadřel. :)

Zkušeností mi factorka po všech stránkách dala hodně, byla to fajn jízda. :)

SLEEPER
SLEEPER napsal 11.03.17 v 17:01

Vcera si ji novej majitel odvezl

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 11.03.17 v 16:56 10b.

Nádhernej kousek. Na inzerci jsem na ní musel pořád koukat.