Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník Makča
Vloženo 6.2.2017
Aktualizováno 6.2.2017

Spolehlivá Honda , kultivovaný chod a dostatek výkonu.

První dojmy - Proti Kawasaki úplně jiná liga, tři kufry a hlavně těžší tak jsem zvědavá,velký respekt tal uvidíme. Těšímse na první kilometry,jelikož domů dorazila již za prvního velkého sněhu který ještě neslezl.

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře či motorkářky nižšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Nově CNC páčky , Vyhřívané rukojeti oxford Premium, Přídavná světla a ještě čekám na gear indicator.

Výkonější než moje bývalá Kawasaki ER-6F a byl čas na změnu .Jsem zvědavá na ABS a zvyk na její velikost. Už se těším na letní výlety nejen po okolí , ale také snad někam dál.Je to motorka zrozená k cestování tak uvidíme. Honda sedla do ruky hned při první nasednutí a i když je to vcelku veliká motorka kupodivu díky nastavitelnosti výšky sedadla od výrobce ve třech úrovních dosáhnu na zem celou plochou nohy už na prostřední nastavení si myslím,že při mé výšce 168cm super .

dopaa
dopaa napsal 29.04.17 v 00:28 9b.

No to byly super vánoce motka pod stromečkem tak to má být Koukám že máme stejný vkus já před CBFkem jezdil taky ER6stku ale Nkovou tak ať slouží a hlavně ať už je pěkné počasí

Pepa58
Pepa58 napsal 09.02.17 v 17:30 10b.

Tak už se těším na společný výlet! Přeji mnoho najetých kilometrů jak jinak než kolama dolu

Pítrs74
Pítrs74 napsal 07.02.17 v 23:52 8b.

Z vlastní zkušenosti, tak musím potvrdit, že je to správná volba. Fakt furt jede, na jakoukoliv rychlost, nestaví se na zadní, ale když jsem si to občas neuhlídal a nebyl při zabrání za plyn položenej vahou na řídítkách, tak by mi snad byla schopná ujet pod zadkem.

kumba33
kumba33 napsal 06.02.17 v 23:50 10b.

tak hoooodně štastných kilometrů a kolama dolů