Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník P.G.
Vloženo 4.12.2016
Aktualizováno 4.12.2016

Jedna z vytypovaných mašin, na kterou se vejdu a při tom se pohodlně i svižně svezu..

První dojmy - Pár kosmetických vad a šrámů ze své minulosti vynahradila svým zvukem, jenž mi nahání husí kůži.. Po první jízdě opadly obavy z její síly, kord při jízdě ve dvou se nestaví do svíce, i když jí člověk potáhne více.. Podvozek mile překvapil, skoro sama rovná zatáčky, pohodlnej i když tvrdší sportovní posez.. Na ten výkon bych ale snes lepší brzdy. Řazení celkem přesné a jde z lehka. Nepotěšila mě absence kontroly stavu paliva v nádrži. Jinak zatím spokojenost.

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší jezdce, kteří se nebojí občas zvýšit adrenalin v krvi.. Ale i pro normálnější svižnou jízdu po lepších silnicích nejen v naší krásné zemi.

Po předchozím rize cestovatelsky zaměřeném stroji jsem chtěl něco trochu silnějšího, co bych mohl zkusit protáhnout i na okruhu. Chtěl jsem vyzkoušet GSX-R řadu ale v době výběru se naskytnul tenhle Ninja v modré barvě za příznivou cenu jsem mu prostě nemohl odolat. Prvních pár testovacích km probíhalo za teplot blízkých u nuly a ze zadní pneumatiky už bylo vidět počínající vykukující plátno, takže zatím nemohu objektivně posoudit jízdní vlastnosti a kvality stroje. Nicméně do rukou mi sedla pěkně a myslím, že si budem spolu rozumnět.. :D

smartin1
smartin1 napsal 04.12.16 v 13:07 10b.

Jo Kawa je Kawa 10sítka je tam