Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník PetrHondaFilipi
Vloženo 14.11.2016
Aktualizováno 14.11.2016

Super motorka, když jsem poprvé na ní nasednul tak jsem si jí okamžitě zamiloval, skvěle ovladatelná, brutální výkon, luxusní vzhled. Poctivá Japonka.

První dojmy - Super motorka, když jsem poprvé na ní nasednul tak jsem si jí okamžitě zamiloval, padla mě do ruku jako ulitá ,skvěle ovladatelná, brutální výkon, luxusní vzhled. Poctivá Japonka. V životě jsem si nemysle že skončím na naháči ale bylo to skvělý rozhodnutí za nic už bych neměnil.

Doplňky na motorce - Páčky od PP tuningu, laděný výfuk IXIL, Přední tlumiče s R1, radiální pumpu od Bremba, padací protektory rutan.

Yamahu Fz1n jsem si vybral protože se mě strašně líbila zamiloval jsem se do jejího desingu.
Moje zkušenosti s FZ1N jsou zatím velmi malé ale musím říct že mě motorka padla hned do rukou, úžasně ovladatelná a pohodlná, výkon motoru mě také nadchnul 110kw a 106 Nm nemá jen tak nějaký naháč. Brzdy mám S R1 2007 šesti pístky a radiální pumpu od bremba takže na brzdný účinek si nemohu stěžovat.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 17.05.19 v 11:22 10b.

A zase moje oblíbená modrá mrcha,jak už bylo řečeno,ty zlatý vidle vypadaj dóóóóbře

PYTEL1
PYTEL1 napsal 29.11.16 v 13:35 10b.

Brukev
Brukev napsal 15.11.16 v 14:23 10b.

Moc pěkná barevná kombinace.. ty zlatý vidle tomu vyloženě slušej... Taky na ní často vzpomínám... naháč a jak Nás krásně dovezl do chorvatska ... .

Užívej a nešetři jí )

PetrHondaFilipi
PetrHondaFilipi napsal 14.11.16 v 20:06

Děkuji

biosák
biosák napsal 14.11.16 v 18:24 10b.

Máš jí pěknou