Honda VTR 1000F Firestorm (1997)

Vlastník JackTheRipper
Vloženo 29.10.2016
Aktualizováno 26.3.2019

Nikdy jsem nechtel cervenou a mam cervenou :) Chtel jsem se vyprdnout na silnicni a jezdit v klidu motardy, bejt pomalej mestakej pirat a dopadlo to takhle :) Aspon mam kultovni stroj! ;)

Motorka koupena od Kolegy v praci

První dojmy - Desivej zazitek, myslel jsem, ze nedojedu ani na technickou. Cestou domu pro jistotu dest, takze jsem na vsech najezdech zdrzoval auta. Tohle bych vam nikomu nepral :D Koncem leta ale uz dobry...

Jizda se zlepsovala postupnou vymenou pneumatik a oleje. Precijen vzit si motorku po rovinkarovi je za trest. Vybrousena plocha jako kjava, takze do zatacky nechce a pak lehne az moc.
Motor je fantastickej, podvozek nehodnotim, protoze se zatim desne bojim, ale pohodli jsem cekal trochu jinde. Porad je tam clovek shrbenej jak na silnicce. Spolujezdec sklouzava dolu a panske partie jsou ve stalem nebezpeci primacknuti :D
Co se servisu tyce...potreboval bych se stat sam osobne mechanikem, protoze dneska stoji prace pomalu stejne jako dily.. Takze misto 5 tisic zaplati clovek 10 ani nemrkne...ale tak snad odvedli dobrou praci a nezadre se mi nekde zadni valec.

Vic info az dalsi sezonu. Tesim se jak si za tech 10 tisic uziju konecne klid v dusi a trochu cestovani ;) Dvouvalu zdar!

findejs1310
findejs1310 napsal 30.10.16 v 09:19