Honda X 11 (2001)

Vlastník Fousa
Vloženo 24.10.2016
Aktualizováno 24.10.2016

Konečně jsem si dopřál opět supr velkou mašinu. Zátach je parádní, výborně se vodí do zatáček.

Motorka koupena od FIRMA:EuroCycles (Vítězov)

První dojmy - Zatím spolu máme jen 950 km. Ale na to jaké recenze jsem se dočítal na netu, tak jsem z toho byl tak trochu na rozpacích. 13.8.2016 ráno jsem si pro ni jel do Kolína, už při prvním pohledu jsem věděl, že jsme si souzeni. při projížďce to byl masakr. A domu jsem to měl 200km :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro pořádně velký chlapy...

Doplňky na motorce - vyhřívané hefty, Jiná maska, 12V zásuvka na lešení, padáky, laďák Akrapovič-. Luxus Zvuk, velký kufr GIVI

Tak jsem s ní doma. Ujeli jsme 200 km, naše seznámení bylo bomba, jen co jsem sní dojel musel jsem jet zase. Zatím jezdím jen kolem komína seznamuji se s váhou motorky a s funkcí duálních brzd, pro neznalého dost nezvyklé. Ale jinak brzdný účinek je teda neskutečný- vřele doporučuji vyzkoušet. Poté co se po nějakém tom týdnu udělalo počasí , tak jsem vzal Hondičku a kámoše na projížďku po Šumavaringu. Úžasných 175km po šumavě. Až na vracečky, blbě se motorka skládá, přeci jen 250kg je dost znát. Ale jinak je to paráda!!!

vsudybyl
vsudybyl napsal 31.10.19 v 14:59 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 25.10.16 v 19:20