Kawasaki GTR 1400 (2011)

Vlastník pedro-pedro
Vloženo 20.10.2016
Aktualizováno 20.10.2016

Parník na 2 kolech, který dokáže téměř vše.

Motorka koupena od FIRMA:Moto-JJ Josef Janáček (Kralupy nad

Yamaha FJR 1300: Kawa mě přesvědčila, že je lepší
BMW R 1200 RT: vyšší cena

První dojmy - Přesedlal jsem z Burgmana 650, takže můj respekt při první jízdě byl velký. Posed je ideální (188cm) pohodlný, pomalu jsem se osměloval tahat za heft víc a víc a pořád zjišťuji, co všechno mi GTRko dovolí a je toho opravdu hodně :)

Motorku bych doporučil pro - GTRko bych doporučil bikerům co měří alespoň 180cm a užívají si cestování na 2 kolech a ne v 4 kolové plechovce. A mají na to čas, toho bych taky potřeboval víc :)

Zakoupeno na jaře 2015, dovoz ze Švýcarska, ročník 2011,najeto 32 000km. Chtěl jsem cestovní moto pro dlouhé cesty ve dvou a myslím, že jsem vybral přesně, co jsem hledal. Kultivovaný chod čtyřválce, který může bublat v opravdu nízkých otáčkách a přitom se mnou uhánět tak rychle, že jenom tachometr ví, kolik asfaltu už je za mnou, ochrana jezdce je totiž excelentní. Ale když chci trochu adrenalinu, zatáhnu za plyn, otáčky vyletí a vystřelí mě dopředu a sportovnější jízda může začít.
Kawa měla 2 boční kufry a já dokoupil ještě horní, takže jsem byl kompletní, jak jsem chtěl. Úložný prostor je královský a manipulace s kufry geniálně jednoduchá :)
Po 2 sezonách najeto 13 000km.

elvis78
elvis78 napsal 27.10.16 v 17:24 10b.

zdravím Nymburáka! GTR je můj příští, nevim kdy, favorit takže tu jednou třeba budou jezdit dvě.
Akorát jsi se mohl víc rozepsat o těch dvou (yamaha a bmw) proč si je nekoupil, trochu víc informací.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 27.10.16 v 10:59 10b.

zizour
zizour napsal 20.10.16 v 21:54 10b.

Loučím se za všechny skútristy - pá pá. Asi k tomu za pár let taky dojdu už to v sobě cítím.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 20.10.16 v 20:05 10b.

dobrá voľba

Šimi57
Šimi57 napsal 20.10.16 v 19:42 10b.

Vítej do rodiny. GTR je nejlepší.