BMW S 1000 RR (2013)

Vlastník mixo
Vloženo 1.10.2016
Aktualizováno 1.10.2016

s touhle recenzí jsem nijak nespěchal,báwo mám celou letošní sezónu,abych tady neplácal nějaký nesmysly po ujetí 50ti kiláků :)))

První dojmy - můj druhej sport po K7 750,mezitím Tuono V4,který mám třetí sezónu a protože se mi na sportu jezdilo vždycky dobře,vzal jsem báwo jako docela dobrej kauf s tím,že to pak nějak rozhodnu,co si nechám

Motorku bych doporučil pro - do autoškoly

Doplňky na motorce - budou

Když jsem báwo přivezl,mělo najeto 6000,bylo ve výborném originál stavu.Moc jsem toho na něm nezměnil,kromě KN a držáku spz místo toho klacku,co teď všude dávaj.
Posez komfortní,mám 182cm a nebyl nejmenší problém se na motorku poskládat...je pohodlná a není tak úplně nakoplá jako jiný plasty,na kterejch jsem jel.Všechno je dobře po ruce,už zase používám blinkry...na Tuonu jsou prostě moc daleko :)))
Takže vyjedem ne :)...motor 4V po nastartování velký zklamání,něco jako vysavač s tlumičem...na druhou stranu srovnávat s V4+Akrap na Tuonu je nesmysl...ale když se báwo rozjede,už je to i s origo laufem zvuk mnohem lepší.Převodovka přesná,celkově zpracování parádní.Paluba přehledná,otáčkoměr analog,to mám rád,žádnej Star Trek.
Motor je dole hodnej,jak řekl jeden můj kámoš...woe to je parádní skútr do města:)))...když už jsme u toho města,no problem.Od 8 tis.to začíná bejt sranda,střed na řaďák chválím...to co se děje od 12 vejš bych popsal jako kopanec do zad od Hulka :))) jede to neskutečně.
Podvozek funguje na jedničku,obul jsem S21,jezdím Bridge dlouho a nikdy mě nezklamaly.
To nejlepší nakonec jsou brzdy,ty musím vyzdvihnout...K7 proti tomu vůbec nebrzdí,Tuono průměr.Ze začátku to pro mě byly až jedovky.
Asistenti na všechno,trakce,ABS ,Quickshifter výbornej...to je prostě návykovka,bez toho už bych moto tohodle typu ani nechtěl.
Celkově najeto lehce přes 3 000km,dvakrát Most...okruh je pro báwo domácí prostředí,určitě se tam v příští sezóně podíváme víckrát
Nakonec ještě musím napsat,že jsem si nedokázal vybrat

KapitanMasakr
KapitanMasakr napsal 03.11.17 v 21:21 10b.

Co se toho podvozku a ovladatelnosti "jako šestka" týče. Drobnou úpravou nastavení útlumu a pružin dojdeš dokonalosti Pojisti to ještě průhlednými protiskluzy na boky nádrže a absolutně nebudeš věřit, co to s tebou v zatáčkach bude dělat, věř mi

Hooorus
Hooorus napsal 05.10.16 v 13:27 10b.

Luxus

cebeer
cebeer napsal 04.10.16 v 09:49 10b.

Určitě by mi taky chutnala. Je to nádhera.

nikod
nikod napsal 03.10.16 v 22:37 10b.

Lukamot
Lukamot napsal 03.10.16 v 10:17 10b.

K tuňákovi určitě dobrá alternativa s tím quickshifterem můžu jenom souhlasit, hodně návykové a výborná věc