Kawasaki Versys 650 (2016)

Vlastník j3nik
Vloženo 29.9.2016
Aktualizováno 9.11.2016

versys je znám hned dvěma nej... NEJcestovnější naháč a NEJsportovnější cesťák

Motorka koupena od FIRMA:SMRŽ auto - moto (České Budějovice

Suzuki DL 650 V-Strom: myslím si že nevyužiji celý stromův potenciál a versys mi bohatě stačí na blbnutí kolem komína ...navíc se mi i líbí

První dojmy - versyse jsem si zamiloval, a hned po první jízdě jsem věděl že tahle láska nějakou chvilku vydrží... uržitě si dokážete představit co semnou dělá 51kw když jsem 4 roky jezdil na 10ti ;)

dlouho jsem prohledával internet a hledal na co bych mohl přesednout, po důkladné sebeanalíze jsem usoudil že pravděpodobně nevyužiji potenciál jaký nabízí například BMW GS, TRANSALP a nebo již výše zmíněný V-STROM. po přečtení prvních recenzí a testů jsem vybral versyse a když už tak funglovku. pak už zbývalo jen vytrhat zlatý zuby vyměnit je za penízky a zajet si ji koupit. na motorce nemám zatím moc nalítáno (cca50km) proto sem budu své zkušenosti a zážitky přidávat až časem

Dodatek 18.10.2016:
Mám najeto 1 000 km spotřeba se pohybuje kolem 4l se spolujezdcem a kufry 4.6l ... kdybych na to nazul trochu zubatější gumy nebál bych se ani terenu na tomhle jsem si troufl jen na polňačku a na štěrk (bez jediného zaváhání ze strany motorky) tím tady asi končím a více bude v deníku

PAVY
PAVY napsal 11.11.16 v 23:14 10b.

Gratulace, ať se daří

Teatree
Teatree napsal 19.10.16 v 10:13

Krásnej Versys, taky jsem po něm pokukoval

Typhon
Typhon napsal 06.10.16 v 20:09 10b.

Clint.
Clint. napsal 06.10.16 v 17:48 10b.

peknej stroj sis poridil

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 06.10.16 v 11:54 10b.

jasných 10