Honda XL 125V Varadero (2008)

Vlastník Dzejvi
Vloženo 25.9.2016
Aktualizováno 22.5.2017

Podle mě nejlepší 125 na trhu, dvouválec, pěkná a užitečná kapotáž, spolehlivá Honda a vypadá jako dospělá motorka - vlastně nejen vypadá, je to dospělá motorka.

Motorka koupena od soukromá osoba

Blata 125 Enduro: Varadero je větší a víc vyhovuje mojí postavě - mám přes 190 cm.

První dojmy - Hned jak jsem jí uviděl, tak se mi zalíbila. Krásná velká černá motorka. Na 125 jela hned od začátku krásně (říkal taťka, který jí vezl domů, protože já ještě neměl papíry). Při první projížďce mi hned padla do ruky (akorát se spojkou jsem si trochu nerozuměl, ale to se podalo).

Motorku bych doporučil pro - Pohodlnější je pro velké chlapy. myslí že je to ideální motorka pro začátečníky a dobrá příprava na velkou motorku. Taky je dobrá na denodenní dojíždění do školy nebo do práce.

Doplňky na motorce - Padáky, vyhřívané gripy, zadní kufr.

Tuhle motorku jsem si vybral především kvůli její velikosti a spotřebě - jezdí za 3,5l/100km a to mi jako studentovi vyhovuje. Jede vcelku plynule a udrží krok i s ostatními silnějšími motorkami. Nehodí se na dálnici, protože nemá dostatečnou rychlost - chybí koníky. Silnice v horším stavu jí nevadí, ale do terénu bych jí radši nebral. zvládla by ho, ale bylo by mi jí líto. Sedí se mi na ní výborně a pro spolujezdce je také pohodlná.
Hned po koupi jsme nechali udělat velký servis a opravit rozbité budíky po předchozím majiteli. Pro jistotu jsme na motorku taky nechali namontovat padáky. Doufám, že je nebudu potřebovat. Motorka je teď jako nová a možná ještě lepší. Těším se na delší výlety s ní, zatím jsem jezdil jen kolem komína. Musím se nejdřív rozjezdit a s motorkou se pořádně sžít.

j3nik
j3nik napsal 02.10.16 v 22:18 10b.

Parádní mašina doufám že ti bude dlouho a dobře sloužit a k tvojí poznámce zě nemá koně na dálnici vždiť 120 to jede co více by jsi v 16ti letech chtěl?

Myschan
Myschan napsal 02.10.16 v 14:55 10b.

Hodně dobrej začátek

Juka16