Yuki RS 125 (2014)

Vlastník zatrran
Vloženo 18.9.2016
Aktualizováno 18.9.2016

Malá motorka s robustním tělem

Motorka koupena od FIRMA:Ladislav Milostný - Motosport (Tře

Honda XL 125V Varadero: moc velká cena za novou a ojetinu jsem nechtěl

První dojmy - Velice dobrá motorka příjemný posed na pohodlné sedačce na 125 robustní tělo, pneumatiky se sice dlouho zahřívají ale nevypadají jako u jiných 125 že jsou ukradené z jízdního kola.

Motorku bych doporučil pro - Motorka se nejvíc hodí 16ti letým začínajícím jezdcům co se nepotřebují za ničím honit ale chtějí pomalý rozjezd na větší stroj ale vědí že chtějí cestovat

Doplňky na motorce - zásuvka na 12V pro nabíječku, Držák na mobil

Motor na této motorce nepatří k nejsilnějším což ucítíte při delších kopcích ale je dostatečný na klidnou jízdu při těch 90 km/h pro lidi co chcou jezdit a nepředvádět se výborný ale kdo chce v 16 letech jezdit pomalu. Vepředu jsou dvě kotoučovky což zajišťuje motorce abnormální brzdnou sílu na žádné jiné 125 jsem nenašel dvoje kotoučovky nejsou sice extra potřeba ale jako machrovinka dobrý. Ovladatelnost motorky je výborná pevný rám motorka se nekroutí v zatáčkách jak had je docela těžká 150 kg v pohotovosti je docela dost ale kluk jí zvládne s přehledem a šiková hola též všemu napomáhají široké pneumatiky které jsou jako dělané na klopení zatáček ale jsou to stále jen dura který potřebujou čas na zahřátí. Se spolujezdcem se jede huř do kopce ale kdo nepotřebuje velkou rychlost tak je to motorka jak stvořená na cestování nejdelší trasa co jsem jel ve dvou byla 320 km z Jihlavy do Českých Budějovic + Hluboká a zpátky a motorka bez sebemenšího problému. Sedačku má velice pohodlnou a velkou takže je to jak sedět na gauči. Spotřeba se pohybuje i při dávání tomu co proto kolem 3l/100 km takže paráda. poruchy jsem žádné nezaznamenal nikdy mě zatím motorka nezklamala.